Визначено переможців конкурсу «Кожна краплина має значення» у рамках співпраці ПРООН/МПВСР та компанії Кока-Кола

18.07.2011   07:42
18 липня, Київ: У червні 2011 року комітет по відбору проектів, до складу якого входять представники Представництва ПРООН в Україні, МПВСР та компанії Кока-Кола Україна, відібрали 7 проектів по відновленню природних джерел води, що впроваджуватимуться в рамках спільного проекту ПРООН та компанії Кока-Кола «Кожна краплина має значення». Затвердження цих проектів надає можливість місцевим громадам міст Долина (Івано-Франківська область), Новоград-Волинський (Житомирська область), Львів, Івано-Франківськ, Тульчин (Вінницька  область) та Рівне отримати 90% фінансування на відновлення природних джерел води та впровадити їх силами шкільних громад.

 

У березні 2011 року ПРООН/МПВСР оголосила конкурс в рамках глобального проекту «Кожна краплина має значення», що впроваджується ПРООН та фінансується компанією «Кока-Кола». Метою конкурсу було заохотити місцеві громади до участі в ініціативах, спрямованих на збереження водних ресурсів країни та підвищення рівня поінформованості населення щодо необхідності відповідального ставлення до водних ресурсів.

 

Одним із основних компонентів проекту «Кожна краплина має значення» є посилення спроможності місцевих громад щодо впровадження ініціатив зі сталого розвитку шляхом відновлення природних джерел води та створення рекреаційних зон навколо них (проекти громад). Тому у червні 2011 року було затверджено до впровадження 7 проектів громад, поданих містами-партнерами ПРООН/МПВСР: Долина (Івано-Франківська область), Новоград-Волинський (Житомирська область), Львів, Івано-Франківськ, Тульчин (Вінницька  область) та Рівне.

 

Затвердження цих проектів надає можливість місцевим громадам отримати 90% фінансування на відновлення природних джерел води та впровадити їх силами шкільних громад. Самі діти допомагатимуть очистити джерела води та надалі утримувати їх в чистоті, а також братимуть участь в офіційних церемоніях відкриття відновлених джерел.

 

Більше того, починаючи з другої половини серпня 2011 року для школярів у відібраних містах буде проведено ряд тренінгів з питань раціонального управління водними ресурсами. Ці навчальні заходи сприятимуть вихованню відповідального ставлення до водних ресурсів та усвідомлення дітьми того факту, що кожна особа шляхом дотримання принципів дружньої до довкілля поведінки може змінити світ на краще.

 

Наприкінці проекту, всі шкільні громади будуть оцінені за критеріями активності участі у навчаннях, отриманні найвищих балів на практичних заняттях та застосуванню найбільш творчого підходу до відновлення джерел (дизайн рекреаційної зони, церемонія офіційного відкриття. Участь дітей та ін.). По двоє-троє школярів з кожної громади, що брала участь у проекті, виграють можливість взяти участь у навчальній поїздці до Києва із відвідуванням Водно-інформаційного центру, Представництва Організації Об’єднаних Націй та компанії Кока-Кола.

 

Впровадження проекту «Кожна краплина має значення» у містах супроводжуватиметься широкою кампанією з поінформованості громадськості з метою сприяння відповідальному ставленню до водних ресурсів. На вулицях поблизу місць впровадження проектів громад будуть встановлені бігборди зі салоганом «Природа подарувала нам чисту воду. Збережи її», які привертатимуть увагу людей до необхідності утримання відновленого джерела в чистоті та належному стані.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до Ольги Осауленко, спеціаліста ПРООН/МПВСР з місцевого розвитку, за телефонами (044) 584-34-75 begin_of_the_skype_highlighting              (044) 584-34-75      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              (044) 584-34-75      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              (044) 584-34-75      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              (044) 584-34-75      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              (044) 584-34-75      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              (044) 584-34-75      end_of_the_skype_highlighting,  begin_of_the_skype_highlighting584-34-76 end_of_the_skype_highlighting або електронною поштою olga.osaulenko@undp.org.ua


Довідково: ПРООН/МПВСР та компанія Кока-Кола Україна провели конкурс по відбору проектів місцевих громад протягом березня-липня 2011 року у 29 містах-партнерах ПРООН/МПВСР. Ідея конкурсу виникла внаслідок браку води гарної якості, в той час як вода у пляшках є досить дорогою та не кожен українець може собі дозволити її постійно купувати, а вода з крану не є достатньо очищеної та безпечною для вживання. Тому використання природних джерел, за умови їх наявності, може бути одним із шляхів подолання цих труднощів.

 

На жаль, велика кількість природних джерел в Україні є захаращеними або невілповідним чином доглянутими, фонтанчики зруйновані, та більшість з них залишені або перебувають на межі зникнення. Пропонуючи спосіб вирішення цієї проблеми, виник спільний проект ПРООН/МПВСР та компанії Кока-Кола «Кожна краплина має значення», що має на меті підвищити рівень доступу населення до природних джерел води, а також до питної води, шляхом застосування дружніх до довкілля промислових технологій та сприяння розвитку відповідального управління водними ресурсами через навчання та заходи з підвищення поінформованості населення.


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat