Результати проекту

 

Рівень громади: Муніципальні відділи підтримки (МВП) були створені в 29 містах-партнерах задля мобілізації місцевих громад та підтримки проектів місцевого розвитку. Завдяки роботі МВП було створено більш ніж 636 організацій громад в секторі житлово-комунального господарства та навчання; покращилися умови проживання більш ніж 212 тисяч міських жителів через надання малих грантів для більш ніж 294 проектів громад, що були реалізовані на засадах спів- фінансування.

 

Загалом, ПРООН надала малі гранти для підтримки 304 проектів, що спрямовані на покращення місцевої інфраструктури та сприяння сталому розвитку. Загальна вартість цих проектів сягає 34,7 млн. грн. Реалізація цих проектів безпосередньо покращила умови проживання більш ніж 214 тис. людей. Досвід Програми свідчить, що об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) – юридична форма організації  жителів будинку, що сприяє власності, обслуговуванню та управлінню створеної  та відремонтованої інфраструктури.

 

Муніципальний рівень: Навчання посадовців та службовців органів місцевого самоврядування та майбутнього покоління (більше 14 тисяч вигодонабувачів) дало змогу широко застосовувати підхід до місцевого розвитку за участю громади. Потенціал системи муніципального управління в сфері надання громадських послуг та широкого залучення місцевих громад в процес прийняття рішень, посилився через підтримку розробки Стратегічного плану для одного міста, впровадження системи управління якістю муніципальних послуг відповідно до стандарту  ISO 9001:2008 для шести міст, впровадження засобів електронного врядування через створення офіційних веб-сторінок для 18 муніципалітетів та ін.

 

ПРООН/МПВСР зміцнює порозуміння між Східною і Західною Україною шляхом поширення інформації та обміном досвіду між посадовцями та організаціями громад міст Східної та Західної України. Програма підтримала 9 обмінних візитів, в яких взяли участь 321 посадовця (міські голови, їх заступники, голови департаментів), представники навчальних закладів та місцевих громад з 20 областей України.

 

В 2010-2012 роках Програма за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» розробляє проект міжмуніципальної співпраці щодо поводження з твердими побутовими відходами в Тульчинському районі. Цей проект є унікальним для України та допоможе покращити якість послуг, пов’язаних зі збором, сортуванням, вивезенням та утилізацією або переробкою твердих побутових відходів для більш ніж 55 тис. мешканців району.

 

На додачу до проектів розвитку інфраструктури, МПВСР пропагує принципи ґендерної рівності та підвищує обізнаність з найважливіших питань сталого розвитку, запобігання ВІЛ/СНІДу, прав людини, прав споживача та енергоефективності в 12 містах. Проект підтримав запровадження курсу зі сталого розвитку в школах для того, щоб виховувати в майбутнього покоління правильне ставленням до ресурсів та навколишнього середовища.

 

Національний рівень: На національному рівні діалог було підтримано завдяки виробленим рекомендаціям для Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо реформи системи комунального господарства через формування та функціонування об єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), системи поводження з твердими побутовими відходами в містах та ролі населення міста в сортуванні сміття; підтримка зусиль Міністерства регіонального розвитку та будівництва України щодо міжмуніципальної співпраці; електронне врядування; внесок у Парламентські слухання щодо порядку денного місцевого самоврядування та ін.

 

 

 

 


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelKamagra jelhttps://www.lifta20mg.com.tr/