Оголошення

Програма розвитку ООН

Прес-анонс

 

Реформа місцевого самоврядування 2013: співпраця Уряду, ПРООН  та міських рад

 

11 липня 2013 р. у м. Львів  об 11-45 відбудеться прес-конференція, в рамках якої обговорюватиметься хід  реформи місцевого самоврядування. Експерти також обговорять успішні інноваційні практики, націлені на покращення якості муніципальних послуг,  що були впроваджені в містах України за підтримки Програми розвитку ООН  (ПРООН) та Швейцарського бюро співробітництва. Серед них залучення громадян до процесів прийняття важливих рішень в місті, впровадження систем управління якістю при наданні муніципальних послуг відповідно до міжнародного стандарту ISO, впровадження електронного документообігу та інших  елементів електронного врядування в роботу міських рад, реформування житлово-комунального господарства. Такі проекти були впроваджені в 29 містах-партнерах проекту ПРООН  «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку», який підводить підсумки 9-річної роботи в містах України,  одним з яких було місто Львів.

 

У прес-конференції візьмуть участь:

·         Давид Жванія, голова Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування;

·         Марина Ставнійчук, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України;

·         Алессандра Тісо, Координатор системи ООН, Постійний Представник ПРООН в Україні, яка в червні цього року вступила на посаду. Це буде перша  прес-конференція пані Тісо в Україні;

·         Гуідо Бельтрані,  Директор Швейцарського бюро співробітництва  в Україні;

·         Андрій Садовий, Львівський міський голова.

 

 

Питання:

 

  • Які найбільш гострі проблеми українських міст? Як їх планує вирішувати Уряд і яку допомогу планує надавати  ПРООН для розвитку міст?
  • Які головні висновки впровадження проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку»?
  • Як вплине реформа місцевого самоврядування на якість життя мешканців Львова та інших міст України?
  • Які результати досягнуто у співпраці Львівської міської ради та Програми розвитку ООН в Україні?

Представників ЗМІ запрошують взяти участь в прес-конференції, в ході якої  можна буде отримати експертні оцінки щодо кожного з цих питань.

 

 

Де: Прес-конференція відбудеться 11 липня 2013 р.  (початок  об  11-45) у  готелі «Дністер» (вул. Матейка, 6), зала «Олександер» на 1 поверсі.

 

Для акредитації та отримання докладнішої інформації, просимо звертатися до Галини СМІРНОВОЇ, спеціаліста з моніторингу та зовнішніх зв’язків ПРООН/МПВСР за тел. +38 (044) 584-34-75 (066)2924583

 

Проект Програми розвитку ООН “Муніципальна програма врядування та сталого розвитку”, реалізовувався за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації, був започаткований у квітні 2004 року з метою сприяння демократичному врядуванню та покращенню якості життя у містах України. Проект працював на національному, муніципальному рівнях та рівні громади. Основною  метою проекту ПРООН/МПВСР  була розбудова спроможності місцевих громад та муніципалітетів співпрацювати та  реалізовувати  заходи для зміцнення місцевого соціально-економічного та  екологічного врядування для сталого розвитку.  З 2004 до 2012 р. Було підтримано 309 проектів місцевих громад, що покращили якість життя більше 280 тис. мешканців міст. Більше деталей на сайті msdp.undp.org.ua

 

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 177 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв'язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів. Більше інформації про діяльність  ПРООН – на http://undp.org.ua/

 

 

 

 

Досвід ПРООН/МПВСР у сфері е-врядування буде представлено на Міжнародному науковому  конгресі «Інформаційне суспільство в Україні»

 

 

25 жовтня 2012 року о 10.00 в НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. В. Васильківська, 55) відбудеться Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні». Організатор Конгресу - Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Головна мета Конгресу – утворення провідного майданчика для обговорення сучасного стану інформаційно-комунікаційних технологій та перспектив участі України у світовому ІКТ-ринку. Проведення Конгресу сприятиме встановленню контактів його учасників із потенційними партнерами з розвитку інноваційних структур та трансферу технологій.

Під час Конгресу працюватимуть секції: «Державна політика у сфері розвитку ІКТ та інформаційного суспільства в Україні», «Партнерство «Відкритий Уряд»», «ІКТ-інфраструктура», «Е-урядування: проблеми, досягнення», «Розвиток індустрії ІКТ. Взаємодія держави та бізнесу». Відбудеться експозиція новітніх рішень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій провідних вітчизняних та зарубіжних ІТ-компаній.

            На секції «Партнерство «Відкритий Уряд», яка відбудеться з 14.00 до 17.00 за організаційної підтримки Національного центру електронного урядування, Програми Розвитку ООН в Україні, державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України», планується висвітлити питання впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», обговорити виклики та успіхи, ознайомитися із досвідом реалізації в регіонах України, виконанням Плану дій, зокрема впровадження ініціативи «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» спільно із програмою «Бібліоміст» та пілотного проекту «Електронний регіон – Електронна Дніпропетровщина». Організатори представлять для обговорення прототип офіційного веб-сайту «Партнерство «Відкритий Уряд».

Конгрес відвідає понад 450 учасників, серед яких – представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки та оборони України, міністерств та інших центральних і регіональних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, бібліотек, організацій та підприємств, громадських організацій, а також представники посольств, торгових місій та міжнародних організацій.

Ознайомитись з інформаційними матеріалами можна на веб-сайті Конгресу .

            Пряма інтернет-трансляція Конгресу та роботи секцій розпочнеться о 10.30 на сайті Національного центру електронного урядування за підтримки генерального інтернет-партнера компанії «Адамант».

 

 

 

 

 

Шановні журналісти,

 

Проект Програми розвитку ООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» запрошує  Вас взяти участь в прес-турі «КОЖНА КРАПЛИНА МАЄ ЗНАЧЕННЯ» до м. Івано-Франківськ.

 

Прес-тур присвячений  досвіду міста у  відновленні природних джерел води  силами громади та підвищенні обізнаності населення щодо збереження та захисту природних водних ресурсів.  

 

В ході прес-туру учасники зможуть:

 

·         Довідатись, як привернути увагу громадськості до проблем обмеженості водних ресурсів;

·         Відвідати урочисте відкриття джерела в парку ім. Т. Г. Шевченка за участі Віктора Анушкевичуса, Івано-Франківського міського голови;

·         Поспілкуватися з лідерами місцевих громад щодо проектів, реалізованих спільно з місцевою владою для збереження водних ресурсів;

·         Дізнаються про проект «Кожна краплина має значення».

 

Прес-тур відбудеться 29 травня (вівторок).

 

Програма прес-туру прикріплена до повідомлення.

 

Контактні особи – Галина Смірнова, спеціаліст з моніторингу та зв’язків   ПРООН/МПВСР (0662924583 або  0445843475, e-mail:  galyna.smirnova@undp.org.ua) або Ольга Осауленко, спеціаліст з місцевого розвитку ПРООН/МПВСР (0677701490 або 0445843475, e-mail: Olga.osaulenko@undp.org.ua)

 

Організатори відшкодовують вартість квитків учасників  (автобус/поїзд «купе») з м. Львів, Рівне, Долина та Галич.                                                                                                                                                                                                                          

 

Програма прес-туру

 

Прес-тур

Кожна краплина має значення

 м. Івано-Франківськ

29 травня 2012 р.

 

 Про досвід міста Івано-Франківськ  у  відновленні природних джерел води  силами громади та підвищенні обізнаності населення щодо збереження та захисту природних водних ресурсів

 

09:00-10:00

Зустріч учасників та учасниць на автовокзалі, переїзд до офісу ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр» (вул. Дністровська, 26)

Кава-брейк (посилена)

 

10:00-11:30

Відвідання офісу ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр»

 

Презентація проекту «Кожна краплина має значення»

Тетяна Кудіна, координатор проекту «Кожна краплина має значення»

 

«Досвід м. Івано-Франківськ у відновленні природних джерел води силами громад та підвищення обізнаності населення щодо захисту водних ресурсів»

Богдан Білик, начальник відділу економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

 

«Як привертали увагу громадськості міста до проблем обмеженості водних ресурсів» (про інформаційну кампанію)

   Олег Федоришин, менеджер ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр»

 

Показ відео «Кожна краплина має значення», фільму про виробництво природної питної води “BonAqua”  та фільму «Джерело життя»

11:30-11:45

Переїзд до відновленого джерела в міському парку

 

11:45-13:00

Урочисте відкриття джерела в парку ім. Т. Г. Шевченка, спілкування з місцевою громадою

 

Віктор Анушкевичус, Івано-Франківський міський голова

Марцінків Руслан, секретар Івано-Франківської міської ради

Тетяна Кудіна, координатор проекту «Кожна краплина має значення»

 

Святкова вистава, підготовлена учнями

13:00-14:00

Обід

14:00-15:15

Відвідування природничо-математичного ліцею м. Івано-Франківськ

«Як привертали увагу громадськості міста до проблем обмеженості водних ресурсів»

 

Наталія Багацька, Благодійна організація «Наш ліцей»

Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

 

Ознайомлення з фотовиставкою «Вода - джерело життя» та виставкою плакатів – «Три краплинки до океану»;
Інсценізація казки про воду «Краплина Іта»;
Презентація книжки «Водичка – мандрівничка». 

15:50-16:30

Відвідування школи-ліцею №23  в  м. Івано-Франківськ

 

Спілкування з громадою з приводу реалізації проекту встановлення питних фонтанчиків для учнів в   рамках реалізації проекту «Сприяння екологічній обізнаності населення з метою виховання відповідального ставлення до водних ресурсів, як необхідної умови сталого розвитку регіону» в м. Івано-Франківськ

 

Підведення підсумків прес-туру

Богдан Білик, начальник відділу економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

 

16:30-17:00

Вечеря

 

17:00

Від’їзд учасників та учасниць з автовокзалу

 

 

Обговорення типових освітньо-професійних програм
 
Пропонуємо до Вашої уваги, а в разі зацікавленості - і для обговорення, основні частини типових освітньо-професійних програм:
 
1) для здобуття кваліфікації «Управитель багатоквартирного житлового будинку»;
2) для підвищення кваліфікації голів та/або членів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. 
 
Розробку цих освітніх програм, у відповідь на офіційне звернення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, було ініційовано проектом ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку». Обидві освітні програми, після їх затвердження Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, будуть включені до переліку програм основних навчальних закладів, які надають в Україні післядипломну освіту. Ваші запитання та пропозиції прохання надсилати на електронну адресу: EdProg@meta.ua.
 
 

php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelkamagra jelHack Forummaltcasinobenjabet