Оголошення

Програма розвитку ООН

Прес-анонс

 

Реформа місцевого самоврядування 2013: співпраця Уряду, ПРООН  та міських рад

 

11 липня 2013 р. у м. Львів  об 11-45 відбудеться прес-конференція, в рамках якої обговорюватиметься хід  реформи місцевого самоврядування. Експерти також обговорять успішні інноваційні практики, націлені на покращення якості муніципальних послуг,  що були впроваджені в містах України за підтримки Програми розвитку ООН  (ПРООН) та Швейцарського бюро співробітництва. Серед них залучення громадян до процесів прийняття важливих рішень в місті, впровадження систем управління якістю при наданні муніципальних послуг відповідно до міжнародного стандарту ISO, впровадження електронного документообігу та інших  елементів електронного врядування в роботу міських рад, реформування житлово-комунального господарства. Такі проекти були впроваджені в 29 містах-партнерах проекту ПРООН  «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку», який підводить підсумки 9-річної роботи в містах України,  одним з яких було місто Львів.

 

У прес-конференції візьмуть участь:

·         Давид Жванія, голова Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування;

·         Марина Ставнійчук, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України;

·         Алессандра Тісо, Координатор системи ООН, Постійний Представник ПРООН в Україні, яка в червні цього року вступила на посаду. Це буде перша  прес-конференція пані Тісо в Україні;

·         Гуідо Бельтрані,  Директор Швейцарського бюро співробітництва  в Україні;

·         Андрій Садовий, Львівський міський голова.

 

 

Питання:

 

  • Які найбільш гострі проблеми українських міст? Як їх планує вирішувати Уряд і яку допомогу планує надавати  ПРООН для розвитку міст?
  • Які головні висновки впровадження проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку»?
  • Як вплине реформа місцевого самоврядування на якість життя мешканців Львова та інших міст України?
  • Які результати досягнуто у співпраці Львівської міської ради та Програми розвитку ООН в Україні?

Представників ЗМІ запрошують взяти участь в прес-конференції, в ході якої  можна буде отримати експертні оцінки щодо кожного з цих питань.

 

 

Де: Прес-конференція відбудеться 11 липня 2013 р.  (початок  об  11-45) у  готелі «Дністер» (вул. Матейка, 6), зала «Олександер» на 1 поверсі.

 

Для акредитації та отримання докладнішої інформації, просимо звертатися до Галини СМІРНОВОЇ, спеціаліста з моніторингу та зовнішніх зв’язків ПРООН/МПВСР за тел. +38 (044) 584-34-75 (066)2924583

 

Проект Програми розвитку ООН “Муніципальна програма врядування та сталого розвитку”, реалізовувався за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації, був започаткований у квітні 2004 року з метою сприяння демократичному врядуванню та покращенню якості життя у містах України. Проект працював на національному, муніципальному рівнях та рівні громади. Основною  метою проекту ПРООН/МПВСР  була розбудова спроможності місцевих громад та муніципалітетів співпрацювати та  реалізовувати  заходи для зміцнення місцевого соціально-економічного та  екологічного врядування для сталого розвитку.  З 2004 до 2012 р. Було підтримано 309 проектів місцевих громад, що покращили якість життя більше 280 тис. мешканців міст. Більше деталей на сайті msdp.undp.org.ua

 

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 177 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв'язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів. Більше інформації про діяльність  ПРООН – на http://undp.org.ua/

 

 

 

 

Досвід ПРООН/МПВСР у сфері е-врядування буде представлено на Міжнародному науковому  конгресі «Інформаційне суспільство в Україні»

 

 

25 жовтня 2012 року о 10.00 в НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. В. Васильківська, 55) відбудеться Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні». Організатор Конгресу - Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Головна мета Конгресу – утворення провідного майданчика для обговорення сучасного стану інформаційно-комунікаційних технологій та перспектив участі України у світовому ІКТ-ринку. Проведення Конгресу сприятиме встановленню контактів його учасників із потенційними партнерами з розвитку інноваційних структур та трансферу технологій.

Під час Конгресу працюватимуть секції: «Державна політика у сфері розвитку ІКТ та інформаційного суспільства в Україні», «Партнерство «Відкритий Уряд»», «ІКТ-інфраструктура», «Е-урядування: проблеми, досягнення», «Розвиток індустрії ІКТ. Взаємодія держави та бізнесу». Відбудеться експозиція новітніх рішень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій провідних вітчизняних та зарубіжних ІТ-компаній.

            На секції «Партнерство «Відкритий Уряд», яка відбудеться з 14.00 до 17.00 за організаційної підтримки Національного центру електронного урядування, Програми Розвитку ООН в Україні, державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України», планується висвітлити питання впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», обговорити виклики та успіхи, ознайомитися із досвідом реалізації в регіонах України, виконанням Плану дій, зокрема впровадження ініціативи «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» спільно із програмою «Бібліоміст» та пілотного проекту «Електронний регіон – Електронна Дніпропетровщина». Організатори представлять для обговорення прототип офіційного веб-сайту «Партнерство «Відкритий Уряд».

Конгрес відвідає понад 450 учасників, серед яких – представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки та оборони України, міністерств та інших центральних і регіональних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, бібліотек, організацій та підприємств, громадських організацій, а також представники посольств, торгових місій та міжнародних організацій.

Ознайомитись з інформаційними матеріалами можна на веб-сайті Конгресу .

            Пряма інтернет-трансляція Конгресу та роботи секцій розпочнеться о 10.30 на сайті Національного центру електронного урядування за підтримки генерального інтернет-партнера компанії «Адамант».

 

 

 

 

 

Шановні журналісти,

 

Проект Програми розвитку ООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» запрошує  Вас взяти участь в прес-турі «КОЖНА КРАПЛИНА МАЄ ЗНАЧЕННЯ» до м. Івано-Франківськ.

 

Прес-тур присвячений  досвіду міста у  відновленні природних джерел води  силами громади та підвищенні обізнаності населення щодо збереження та захисту природних водних ресурсів.  

 

В ході прес-туру учасники зможуть:

 

·         Довідатись, як привернути увагу громадськості до проблем обмеженості водних ресурсів;

·         Відвідати урочисте відкриття джерела в парку ім. Т. Г. Шевченка за участі Віктора Анушкевичуса, Івано-Франківського міського голови;

·         Поспілкуватися з лідерами місцевих громад щодо проектів, реалізованих спільно з місцевою владою для збереження водних ресурсів;

·         Дізнаються про проект «Кожна краплина має значення».

 

Прес-тур відбудеться 29 травня (вівторок).

 

Програма прес-туру прикріплена до повідомлення.

 

Контактні особи – Галина Смірнова, спеціаліст з моніторингу та зв’язків   ПРООН/МПВСР (0662924583 або  0445843475, e-mail:  galyna.smirnova@undp.org.ua) або Ольга Осауленко, спеціаліст з місцевого розвитку ПРООН/МПВСР (0677701490 або 0445843475, e-mail: Olga.osaulenko@undp.org.ua)

 

Організатори відшкодовують вартість квитків учасників  (автобус/поїзд «купе») з м. Львів, Рівне, Долина та Галич.                                                                                                                                                                                                                          

 

Програма прес-туру

 

Прес-тур

Кожна краплина має значення

 м. Івано-Франківськ

29 травня 2012 р.

 

 Про досвід міста Івано-Франківськ  у  відновленні природних джерел води  силами громади та підвищенні обізнаності населення щодо збереження та захисту природних водних ресурсів

 

09:00-10:00

Зустріч учасників та учасниць на автовокзалі, переїзд до офісу ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр» (вул. Дністровська, 26)

Кава-брейк (посилена)

 

10:00-11:30

Відвідання офісу ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр»

 

Презентація проекту «Кожна краплина має значення»

Тетяна Кудіна, координатор проекту «Кожна краплина має значення»

 

«Досвід м. Івано-Франківськ у відновленні природних джерел води силами громад та підвищення обізнаності населення щодо захисту водних ресурсів»

Богдан Білик, начальник відділу економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

 

«Як привертали увагу громадськості міста до проблем обмеженості водних ресурсів» (про інформаційну кампанію)

   Олег Федоришин, менеджер ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр»

 

Показ відео «Кожна краплина має значення», фільму про виробництво природної питної води “BonAqua”  та фільму «Джерело життя»

11:30-11:45

Переїзд до відновленого джерела в міському парку

 

11:45-13:00

Урочисте відкриття джерела в парку ім. Т. Г. Шевченка, спілкування з місцевою громадою

 

Віктор Анушкевичус, Івано-Франківський міський голова

Марцінків Руслан, секретар Івано-Франківської міської ради

Тетяна Кудіна, координатор проекту «Кожна краплина має значення»

 

Святкова вистава, підготовлена учнями

13:00-14:00

Обід

14:00-15:15

Відвідування природничо-математичного ліцею м. Івано-Франківськ

«Як привертали увагу громадськості міста до проблем обмеженості водних ресурсів»

 

Наталія Багацька, Благодійна організація «Наш ліцей»

Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

 

Ознайомлення з фотовиставкою «Вода - джерело життя» та виставкою плакатів – «Три краплинки до океану»;
Інсценізація казки про воду «Краплина Іта»;
Презентація книжки «Водичка – мандрівничка». 

15:50-16:30

Відвідування школи-ліцею №23  в  м. Івано-Франківськ

 

Спілкування з громадою з приводу реалізації проекту встановлення питних фонтанчиків для учнів в   рамках реалізації проекту «Сприяння екологічній обізнаності населення з метою виховання відповідального ставлення до водних ресурсів, як необхідної умови сталого розвитку регіону» в м. Івано-Франківськ

 

Підведення підсумків прес-туру

Богдан Білик, начальник відділу економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

 

16:30-17:00

Вечеря

 

17:00

Від’їзд учасників та учасниць з автовокзалу

 

 

Обговорення типових освітньо-професійних програм
 
Пропонуємо до Вашої уваги, а в разі зацікавленості - і для обговорення, основні частини типових освітньо-професійних програм:
 
1) для здобуття кваліфікації «Управитель багатоквартирного житлового будинку»;
2) для підвищення кваліфікації голів та/або членів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. 
 
Розробку цих освітніх програм, у відповідь на офіційне звернення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, було ініційовано проектом ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку». Обидві освітні програми, після їх затвердження Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, будуть включені до переліку програм основних навчальних закладів, які надають в Україні післядипломну освіту. Ваші запитання та пропозиції прохання надсилати на електронну адресу: EdProg@meta.ua.
 
 

php shell download Hacklink Hack forumu

php shell indir Hack Haber Cracked Accounts Free Netflix Accounts VPN Proxy Shares Hack Programları Hack dökümanları Hack methodsları Wordlist Combolist Warez Scriptler Download Warez Files WhatsApp Numara çekme +90 Abazalardan Para kazanma Telegram Mavi tik alma 2022 Numara sorgulama Azuere Aws Sanal Kart Method WhatsApp vurma Güncel Method 2022 Bedava .Com .Org .Net VDS Premium Host YouTube Sahte Telif Methodu Tıklama hilesi ile para kazanmak Azure Hack method Pubg Mobile Uc Almak Hedef Kişinin herşeyini öğrenmek instagram Telif taslağı 2022 Ölüm Belgesi ile instagram hesap kaptma instagram form ile ebedi hesap kapatma instagram taklitsiz hesap kapatma instagram Çift faktör geçme instagram tiktok hesap çalma method instagram 2 Faktörlü doğrulama geçme instagram hesap kapatma 2022 instagram rever kırmak instagram Revert Kırma Abaza Dayı Methodu Aylık Dolar kazamak 1500 dolar instagram Çalmak istiyorum instagram düşmeyen takipçi instagram hackleme sitesi Whatsapp Kapatma %100 Abaza tokatlayarak para kazanmak Spotify ile para kazanma Günde 100 tl kazanma sınırsız kazanç Yatakta yatarak para kazanma YouTube izlenme arttırme yöntemi Oturduğun yerde para kazanma yöntemi Discord Hack tool Discord hack programları Cerebrus Rat v2 kodları PP Takipçi Çeken Telif Scripti Facebook profil kapatma methodu 2022 instagram yapay ile banned methodu instagram hesap satışı Sosyal medya hesap satışı Sosyal medya hack OnlyFans Share Forum OnlyFans Leak Shares instagram Forum instagram Forumu
#mecrevmor kamagra jeladaxbethttps://www.fullhdfilmsitesi2.live/kamagra jeladaxbet
php shell indir Hack Haber Cracked Accounts Free Netflix Accounts VPN Proxy Shares Hack Programları Hack dökümanları Hack methodsları Wordlist Combolist Warez Scriptler Download Warez Files WhatsApp Numara çekme +90 Abazalardan Para kazanma Telegram Mavi tik alma 2022 Numara sorgulama Azuere Aws Sanal Kart Method WhatsApp vurma Güncel Method 2022 Bedava .Com .Org .Net VDS Premium Host YouTube Sahte Telif Methodu Tıklama hilesi ile para kazanmak Azure Hack method Pubg Mobile Uc Almak Hedef Kişinin herşeyini öğrenmek instagram Telif taslağı 2022 Ölüm Belgesi ile instagram hesap kaptma instagram form ile ebedi hesap kapatma instagram taklitsiz hesap kapatma instagram Çift faktör geçme instagram tiktok hesap çalma method instagram 2 Faktörlü doğrulama geçme instagram hesap kapatma 2022 instagram rever kırmak instagram Revert Kırma Abaza Dayı Methodu Aylık Dolar kazamak 1500 dolar instagram Çalmak istiyorum instagram düşmeyen takipçi instagram hackleme sitesi Whatsapp Kapatma %100 Abaza tokatlayarak para kazanmak Spotify ile para kazanma Günde 100 tl kazanma sınırsız kazanç Yatakta yatarak para kazanma YouTube izlenme arttırme yöntemi Oturduğun yerde para kazanma yöntemi Discord Hack tool Discord hack programları Cerebrus Rat v2 kodları PP Takipçi Çeken Telif Scripti Facebook profil kapatma methodu 2022 instagram yapay ile banned methodu instagram hesap satışı Sosyal medya hesap satışı Sosyal medya hack OnlyFans Share Forum OnlyFans Leak Shares instagram Forum instagram Forumu
#mecrevmor kamagra jeladaxbethttps://www.fullhdfilmsitesi2.live/kamagra jeladaxbet