Фото- та відеогалереї проекту "Кожна краплина має значення"

 

Фотогалереї

 

Фотографії щодо реалізації проекту "Кожна краплина має значення в 2013 році". Переглянути фото. 

 

Візит до м. Новоград-Волинський Наглядового комітету проекту "Кожна краплина має значення" 23 лютого 2010. Переглянути фото.

 

Парад води в Долині в рамках інформаційної кампанії за підтримки проекту "Кожна краплина має значення", Переглянути.

 

Екоуроки «Культура водоспоживання», інформаційна кампанія в м. Долина в рамках проекту "Кожна краплина має значення". Переглянути.

 

Конкурс малюнку на тему збереження і дбайливого ставлення до води серед дошкільних навчально-виховних закладів в м. Долина. Переглянути.

 

Нагородження переможців конкурсу есе в рамках інформаційної кампанії в Долині. Переглянути.

 

Урочисте відриття джерела в м. Долина відновленого в рамках проекту. Переглянути.

 

40 представників шкільних громад зустрілись з Олів’є Адамом, Координатором системи ООН, Постійним представником ПРООН в Україні. Переглянути.

 

За участі високоповажних представників ПРООН, компанії «Кока-Кола» та Уряду відбулось відкриття відновленого природного джерела в с. Літочки. Переглянути.

 

 

Відеогалерея

 

Ролик «КОЖНА КРАПЛИНА МАЄ ЗНАЧЕННЯ», створений ПРООН/МПВСР. Переглянути відео.

 

Ролик, що закликає замислитися про проблему обмеженості природних водних ресурсів було виготовлено БФ "Здорова нація" (м. Вінниця) в рамках спільного проекту ПРООН та компанії "Кока-Кола" в Україні за підтримки ТМ "BonAqua" "Кожна краплина має значення" Переглянути.

 

 В ролику йдеться про інформаційну кампанію "Збережемо воду для життя", яку було проведено в м. Долина за підтримки спільного проекту ПРООН та компанії "Кока-Кола" в Україні (за підтримки ТМ " BonAqua" "Кожна краплина має значення". За результатами інформаційної кампанії знято відеоролик. Переглянути.

 

Конкурс малюнків в м. Українка проведено в рамках проекту "Кожна краплина має значення". Переглянути.

 

Інформаційну кампанію, про яку йдеться в ролику,  реалізовано Муніципальним відділом підтримки Рубіжанської міської ради в рамках спільного проекту ПРООН та компанії «Кока-Кола» в  Україні  під назвою "Кожна краплина має значення". Основною метою кампанії є  підвищення рівня необхідної обізнаності з питань збереження та дбайливого ставлення до водних ресурсів Рубіжанської громади, усвідомлення дітьми та молоддю міста  необхідності збереження глобальної рівноваги та причетності кожного до проблеми збереження та відновлення водних ресурсів України, допомогти їм сформувати спосіб життя, орієнований на сталий розвиток. Переглянути

 

 

 


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat