Покращення врядування в містах

 

Програма розбудовує інституційний потенціал міських рад-партнерів усіх рівнів шляхом надання таких видів підтримки, як дорадчі послуги, тренінги, оглядові візити, навчальні тури, обладнання та  для підвищення  їх спроможності покращувати управління, надання послуг і якість життя громадян на території, охопленій заходами Програми. Для залучення широкого кола громадськості до процесу управління місцевим розвитком надається підтримка на реалізацію ініціатив зі стратегічного планування розвитку міст, упровадження системи управління якістю муніципальних послуг відповідно до міжнародного стандарту ISO, проведення громадських слухань, інтегрування планів організацій громад у плани місцевого розвитку. Співпраця з 23 містами та 5 селищами міського типу для впровадження підходу місцевого розвитку за участі громади, налагодження ефективного діалогу і співпраці місцевої влади і громади для спільного розв’язання місцевих соціально-економічних проблем. Створення муніципальних відділів  підтримки громадських ініціатив та розвиток  спроможності їхніх працівників через тренінги, навчальні поїздки та консультації.  Технічна допомога для ефективної роботи муніципальних відділів підтримки громадських ініціатив та для утримання створених за підтримки проекту офіційних веб-сторінок міських рад-партнерів.

  • Підтримка розробки стратегічних планів розвитку міст.
  • Сприяння інтегруванню планів організацій громад до планів розвитку міст.
  • Підтримка впровадження системи управління якістю муніципальних послуг відповідно до системи ISO 9001:2008 в містах України.
  • Ознайомчі візити для муніципальних службовців із метою вивчення успішного досвіду застосування підходу за участі громади, східно-західні обмінні візити для ознайомлення з досвідом та практикою місцевого самоврядування.
  • Інформаційно-комунікаційні технології – підтримка створення сучасних зручних офіційних веб-сторінок для ефективної комунікації місцевої влади та громад.
  • Підтримка міжмуніципальної співпраці між містами-партнерами для обміну досвідом.
  • Сприяння розвитку електронного врядування в Україні.
  • Покращення управління твердими побутовими відходами в Україні.
  • Сприяння поширенню енерго-ефективних технологій в містах

 

 


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli bursa evden eve nakliyatbursa evden eve nakliyatbursa evden eve nakliyat