Тренінг «Раціональне ставлення до водних ресурсів» викликав інтерес серед вчителів міста Нововолинськ

03.11.2011   14:09
1 листопада, Нововолинськ. В рамках спільного проекту ПРООН та компанії Кока-Кола (ТМ BonAqua) “Кожна краплина має значення» в м. Нововолиньск (Волинська обл)  31 жовтня - 1 листопада 2011 року відбувся черговий навчальний семінар з раціонального ставлення до водних ресурсів. Захід зібрав понад 20 місцевих вчителів та заступників директорів шкіл з виховної роботи.

Протягом двох днів учасники на прикладі теми «Вода» навчального курсу «Уроки для стійкого розвитку» ознайомились з темою «Відповідальне ставлення до водних ресурсів» та методикою викладання курсу учням з третього по дев’ятий клас.
 
«Тема раціонального ставлення до водних ресурсів вельми актуальна, адже вже сьогодні у світі існують країни, що потерпають від браку цього ресурсу. Якщо ми не виховаємо свідомий підхід до цього питання, то через декілька десятків років Україна опиниться на порозі такої ж загрози» - розповідає Ігор Сущенко, виконавчий директор громадської організації «Вчителі за демократію та партнерство».
 
Програмою тренінгу передбачене навчання для вчителів початкових та середніх шкіл з можливістю подальшого викладання курсу у школах учням 3, 5-7, 8 та 9-их класів. Навчальні програми в залежності від класу різняться, втім, в основі курсу залишається ідея свідомого підходу до використання води та відповідального ресурсокористування в цілому, а також інтерактивний спосіб навчання.
«Світ перебуває  у постійному русі, змінюються часи, підходи, методи, отже, мусимо змінюватись і ми, пристосовуючись до нових умов. Освітній компонент відіграє важливу роль в цьому процесі. На тренінгах ми пропонуємо абсолютно нову схему викладання, ідея якої полягає в тому, аби мотивувати учнів до навчання. Знання в групах передаються за методикою «рівний-рівному», тобто від учня до учня. Відповідно, вчителі виступають в ролі так званих фасилітаторів (facilitate – від англ. сприяти), тих, хто скеровує у навчанні» - розповідає Світлана Присяжнюк, тренер громадської організації «Вчителі за демократію та партнерство». За її словами, більшості вчителів досить важко відступити від традиційної методики навчання, втім форма інтерактивного навчання та роботи в групах довела свою ефективність за результатами успішності в класах і використовується не лише на уроках зі сталого розвитку, а й у навчальній роботі в цілому.
 
Наприклад, кожен мешканець міста Києва витрачає близько 300 літрів води щодня, 15% з яких - втрати води через незакриті крани. Якби кожен киянин економив лише літр води на день, то вдалось би зекономити 3 000 тон питної води вмісті щодня. Заслухавши вражаючі цифри, учасники семінару приступили до завдання виокремити методи економії води, при тому не відчуваючи дискомфорту, серед яких такі прості, проте неймовірно ефективні, як закриття кранів в процесі чищення зубів, намилювання рук, миття посуду у ємкості, а згодом застосувати згадані способи на практиці та підрахувати різницю витраченої води. В цій же ролі так званих «водних детективів» вчителі згодом запропонують виступити й учням та презентувати свої результати перед класом.
 
«Незважаючи на спершу скептичне ставлення до запропонованої методики, я одразу ж відмітила його переваги в ході випробування на собі», - зазначила одна з вчителів загальноосвітньої середньої школи №7 м. Нововолинськ та додала: «Отримавши мінімум необхідних знань про водні ресурси планети та основні проблеми, я почала своє невеличке дослідження, яким спішила поділитись з іншими учасниками».

Навчальний компонент – важлива частина реалізації проекту «Кожна краплина має значення». Його метою є викликати занепокоєння станом  природних водних ресурсів України та бажання долучитися до їх збереження для наступних поколінь.
Тренінги для вчителів проводяться у містах-партнерах проекту, які виявили зацікавленість у даному курсі та погодились його викладати як обов’язковий предмет або як факультатив. На сьогоднішній день проведено 13 подібних тренінгів для 400 вчителів в наступних містах: Івано-Франківськ, Рубіжне, Долина, Львів, Новоград-Волинський, Калинівка, Кіровське, Євпаторія, Зуя, Миколаїв, Рівне, Саки та Нововолинськ.
 
Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Ольги Романів, спеціаліста з моніторингу та зовнішніх зв'язків за тел. (044) 584-34-75,  (044) 584-34-75  або електронною поштою: olga.romaniv at undp.org.ua


php shell download Hacklink Hack forumu

Cracked Accounts Free Netflix Accounts VPN Proxy Shares Hack Programları Hack dökümanları Hack methodsları Wordlist Combolist Warez Scriptler Download Warez Files WhatsApp Numara çekme +90 Abazalardan Para kazanma Telegram Mavi tik alma 2022 Numara sorgulama Azuere Aws Sanal Kart Method WhatsApp vurma Güncel Method 2022 Bedava .Com .Org .Net VDS Premium Host YouTube Sahte Telif Methodu Tıklama hilesi ile para kazanmak Azure Hack method Pubg Mobile Uc Almak Hedef Kişinin herşeyini öğrenmek instagram Telif taslağı 2022 Ölüm Belgesi ile instagram hesap kaptma instagram form ile ebedi hesap kapatma instagram taklitsiz hesap kapatma instagram Çift faktör geçme instagram tiktok hesap çalma method instagram 2 Faktörlü doğrulama geçme instagram hesap kapatma 2022 instagram rever kırmak instagram Revert Kırma Abaza Dayı Methodu Aylık Dolar kazamak 1500 dolar instagram Çalmak istiyorum instagram düşmeyen takipçi instagram hackleme sitesi Whatsapp Kapatma %100 Abaza tokatlayarak para kazanmak Spotify ile para kazanma Günde 100 tl kazanma sınırsız kazanç Yatakta yatarak para kazanma YouTube izlenme arttırme yöntemi Oturduğun yerde para kazanma yöntemi Discord Hack tool Discord hack programları Cerebrus Rat v2 kodları PP Takipçi Çeken Telif Scripti Facebook profil kapatma methodu 2022 instagram yapay ile banned methodu instagram hesap satşı Sosyal medya hesap satışı Sosyal medya hack Leak Forum Crack Forum Cracking Forum Warez Forum Hack Forum illegal Forum Hacking Forum instagram Forum instagram Forumu Hacklink Hack forum php Shell indir Hack haber
betistjigolokayitci.comhttps://archetypejs.org/mustafa-aydin-jigolosu/jıgolodiyari.comjigolo arayan zengin bayanlar iş ilanlarıerkek arayan bayanlarjigolojigolom netjigoloankara evden eve nakliyatankara evden eve nakliyatistanbul evden eve nakliyatankara evden eve nakliyatjigolo üyelikankara evden eve nakliyatjigolojigolo sitesijigolo sitelerijigolo olmak istiyorumizmir jigolo sitesiKo cuceKo cuceinstagramda takipçi satın almaizmir evden eve nakliyatokey oynaKocuce