Галич вітає ПРООН задля покращення якості життя мешканців

28.11.2005   14:32

 24 листопада у приміщенні Галицької міської ради по вул. Франка 3 відбулась урочиста презентація Муніципальної програми сталого розвитку. Згідно з «Угодою про партнерство» з міською радою, підписаною керівництвом ПРООН 1 червня 2005 р., заходи Програми запроваджуються в місті Галич (Івано-Франківська обл.) з метою прискорення сталого муніципального розвитку.

 Презентація відбулась за участю Л.Басараба, міського голови м. Галич, О.Трачика, його заступника, О.Береговського, керівника Національного заповідника «Давній Галич», керівників відділів виконкому Галицької міської ради, представників житлових громад, місцевих шкіл та дитячих садків, засобів масової інформації, інших зацікавлених осіб.
 
Л.Басараб привітав заходи Програми в м. Галич, та сказав, що вони стануть суттєвою підтримкою зусиль органів місцевого самоврядування у сфері соціального, економічного та екологічного розвитку міста.
 
Від імені ПРООН/МПСР Ірина Ковальчук, спеціаліст з врядування та сталого розвитку, підтвердила намір Програми підтримувати заходи зі сталого розвитку на рівні міста Галич. Презентуючи механізм впровадження Програми, вона відповіла на численні питання аудиторії стосовно конкретних практичних кроків впровадження заходів Програми. Після цього Олена Урсу, спеціаліст з моніторингу та зв’язків, представила методи соціальної мобілізації, громадсько-приватного партнерства та територіального підходу розвитку як головні інструменти в ході впровадження проекту. Вона також поділилась досвідом ПРООН/МПСР в пілотних муніципалітетах-партнерах та її досягненнями на місцевому та національному рівнях.
 
Заходи Програми на місцевому рівні впроваджуватимуться через муніципальний відділ підтримки (МВП), створений міською радою. Надія Ковтун була призначена муніципальним координатором проекту в Галичі. Вона розповіла про плани роботи на найближче майбутнє та представила офісне приміщення МВП, де, за її обіцянкою, для місцевих громад буде доступна необхідна допомога та керівництво.
 
Дізнавшись інформацію про інструменти та методи МПСР, С.Леочко, депутат галицької районної ради, сказав: «Дякую за цікаву інформацію про історію соціальної мобілізації та її використання в міському контексті. Єдине, що я можу сказати, це те, що ця ідея не є новою для України. Підхід самодопомоги має глибокі корені в українській історії. Пам’ятаєте прислів’я «З кожного по нитці – бідному сорочка». Не буде держави, допоки громада не усвідомить своєї сили та не самоорганізується. Мусимо зрозуміти, що ми працюватимемо для нашого власного ж добробуту».

php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelKamagra jelhttps://www.lifta20mg.com.tr/