Саміт проти бідності в Дубліні завершився з наголосом на практичні рішення для подолання бідності в містах

23.02.2013   12:41

Дублін, 20-21 лютого: Восьмий форум, що проводиться раз на два роки  Світовим альянсом міст проти бідності (WACAP) завершився в Дубліні з амбітними планами перейти від слів до дій. Більше 500 делегатів  міст з усього світу протягом двох днів обговорювали і розробляли практичні рішення для подолання проблем бідності в містах.

Тисячі людей взяли участь в форумі в режимі он-лайн, оскільки це був перший форум WACAP, що використав можливості краудсорсингу, для обміну досвідом і знаннями з людьми з ​​всього світу щодо ідей і прикладів про те, як краще зробити міста «розумними», безпечними та сталими. Завдяки використанню соціальних медіа (обговорення та оновлення через Twitter, Facebook, LinkedIn) Форум досягнув  вражаючу кількість послідовників в Інтернеті – 2,8 млн. осіб.

Сотні кращих практик для скорочення масштабів бідності в містах було представлено на Форумі. Міста з країн Азії, Близького Сходу, Європи, Північної і Південної Америки взяли участь у Форумі. Одну з кращих практик, було представлено, делегатами  з міст Порт-Морсбі, Кіто, Кігалі, Нью-Делі і Каїру, яких запросила  Організація ООН з питань гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок UN Women, щоб продемонструвати ініціативу «Безпечні міста вільні від насильства щодо жінок і дівчат». Місто Дублін стало першим, що приєдналося до цієї програми, що є великим кроком вперед для програми і, як очікується, підвищить рівень безпеки в Дубліні та інших містах в усьому світі (більш детально читайте тут).

 

Саллі Феган-Уайлз, виконавчий директор Інституту ООН з навчання та досліджень, підкреслила: «Для того, щоб покінчити з бідністю в містах і створити безпечне середовище для всіх громадян, надзвичайно важливо сприяти збалансованому партнерству між державним сектором, приватним секторам  та громадянським суспільством». За її словами, керівники міст,  мають визначати, що необхідно виконати, хто може найкращим чином це зробити, і що вони можуть зробити, щоб допомогти досягнути мети.

 

Пітер Фіннеган, Директор управління економіки і міжнародних відносин зауважив: «Форум створив зв'язок між викликами,  з якими стикаються міста  та  рішеннями,  які керівники міст, в тісній співпраці з іншими учасниками, можуть запропонувати для вирішення цих проблем, щоб мешканці їх міст користувались правом на гідне життя».

 

Результати Форуму буде поширено серед сотень міст через мережу WACAP, щоб надихаючі ідеї, пропозиції і рішення допомогли керівникам  міст скористатися здобутками визначного заходу і перевести їх у відчутні результати у місцевому специфічному контексті.

 

Учасниками Форуму від ПРООН в Україні  були Оксана Реміга, Старший програмний менеджер ПРООН, Володимир Хомко, міських голова м. Рівне, Володимир Дебой, міський голова м. Житомир, Олеся Архипська, керівник Національного центру електронного урядування, Марина Байдецька, керуюча справами виконавчого комітету Євпаторійської міської ради, Богдан Білик, начальник відділу соціально-економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Олена Урсу, експерт з урядування та сталого розвитку проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку».  Фотографії  української делегації можна переглянути тут.

 

Учасники та учасниці з України відзначили презентації  Стівена Манделя, міського голову міста Едмонтон про інноваційні рішення  щодо моделі утилізації відходів та Саші  Холсмеєра, генерального директора Citymart.com  про проект співпраці бізнесу  та міста (Business to City Collaboration).

 

 

 

Представників українських міст особливо зацікавили зусилля м. Едмонтон стати містом з безвідходним виробництвом та застосування цим містом Канади публічно-приватного партнерства, щоб зробити роботу столиці більш ефективною і такою, що відповідає потребам громадян.  Згідно з моделлю «нульового рівня відходів», Едмонтон планує досягнути переробки 90%  всіх відходів, створених в місті до 2015 р.  Це один із прикладів цілого ряду конкретних рішень проблем, які Форум представив керівникам міст, і які сприятимуть створенню більш «розумних», безпечих і сталих міст.

 

В ході Форуму, делегація  України зустрілася з Сергієм Ревою, Послом України в Ірландії, та представниками Світової програми солідарності щодо води та обговорили досвід та можливості співпраці з містами України.

Світовий альянс міст проти бідності є мережею, що об’єднує більше 900 міст, що  співпрацюють для вирішення проблем розвитку. Мережа була започаткована Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй в 1996 році на основі другої Конференції Організації Об'єднаних Націй присвяченій населеним пунктам. Форум у Дубліні став восьмим самітом керівників міст. Альянс підтримує міста-члени для мобілізації осіб, урядів і всіх верств суспільства, для протистояння багатьом викликам міської бідності і обміну успіхами  та невдачами  з іншими містами. Більше фотографій і відео з форуму можна переглянути тут.

Первинне джерело новини

 

 

 


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli Kamagra jelhttps://www.lifta20mg.com.tr/