«Кока-Кола» та Програма розвитку ООН співпрацюють для реалізації проекту «Кожна краплина має значення»

25.03.2013   16:54

 

Компанія «Кока-Кола» виділить 2 млн. дол США в цьому році,  Міжнародному році водної співпраці, на проект «Кожна краплина має значення». Цей проект  є тривалим успішним співробітництвом між гігантом у сфері виробництва напоїв та Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН). Проект «Кожна краплина має значення» долає виклики, пов'язані з водопостачанням, водовідведенням, управлінням водними ресурсами та кліматичними змінами в усьому світі. Крім нещодавнього зобов’язання,  компанія «Кока-Кола» вже виділила 11 млн. дол США на проект «Кожна краплина має значення» з 2006 року, року початку проекту.

 

«Кожна краплина має значення» надає гранти місцевим громадам на реалізацію проектів для поліпшення доступу до води, покращення її якості та управління водними ресурсами, а  також допомоги громадам адаптуватися до кліматичних змін. Проекти діють у 18 країнах і є надихаючим прикладом того, як великий бізнес може співпрацювати з поважним агентством з розвитку, щоб допомогти місцевому населенню та зберігти воду для майбутнього.

 

"Наша ціль полягає в тому, щоб допомогти досягнути Ціль розвитку  тисячоліття щодо поліпшення доступу до безпечної води та належної санітарії, що може змінити життя людей у ​​багатьох відношеннях,  – говорить Богачан Бенлі, Менеджер програми «Кожна краплина має значення» – Це може мати велике значення для жінок і дівчат, оскільки вони зазвичай приносять воду, що займає багато часу. Крім цього, жінки піклуються про членів  родини, які хворіють, через низьку якість води або рівень санітарії. Якщо їх покращити, можна вивільнити час і гроші на інші речі, наприклад ходити до школи або розпочати власний бізнес".

 

Проекти, які підтримує «Кожна краплина має значення» різноманітні і створюють співпрацю на регіональному та місцевому рівнях. Одним з таких прикладів є «Чорноморська скринька»  -екологічний навчальний набір для школярів, який містить  більше 50 ігор. Чорне море є одним з найбільш забруднених у світі і «Чорноморська скринька»  є частиною більш широких зусиль по підвищенню обізнаності щодо необхідності співпраці для очищення та догляду за цим важливим спільним водним ресурсом.

 

На Експо-2012, проект «Чорноморська скринька»  був визнаний одним з 11 проектів  у світі, що демонструють кращі практики щодо води.

 

"Це партнерство показує, яких результатів можна досягнути, коли світовий бізнес, такий як «Кока-Кола» і ПРООН працюють разом для вирішення важливого питання",  – пояснює Кадрі Озен, Директор зі зв'язків з громадськістю групи Євразія та Африка компанії «Кока-Кола». - Саме це ми називаємо «золотим трикутником» ... співпрацю між бізнесом, державою і громадянським суспільством. Іншим свідченням важливості цієї співпраці є проект «Чисте море для чистого міста», який привабив інших партнерів, в тому числі  оргкомітет  Олімпійських ігор «Сочі-2014» та місто Сочі. Ця ініціатива отримала нагороду «Гармонія з природою» в нещодавно проведеному нагородженні зусиль спрямованих на сталий розвиток «Сочі 2014».

 

Роботи з очищення забрудненої річки Агстев у Вірменії і сприяння еко-туризму  є іншим яскравим прикладом результатів співпраці. Робота почалася з невеликого гранту від проекту «Кожна краплина має значення». Хід робіт по очищенню привернув додаткове фінансування від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Успіх сприяв новому успіху і «Кожна краплина має значення» та Уряд Вірменії надали додаткові кошти, щоб допомогти досягненню цілей. Додаткове фінансування, а також кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку, допомогли побудувати станцію очищення стічних вод і відновити мережі місцевої каналізації. Чиста вода значно покращує здоров'я і добробут людей в містах, розташованих уздовж річки і вниз за течією в Азербайджані, і сприяє появі нових економічних можливостей.

 

У невеликій громаді Марвахіне в Південному Лівані, де води недостатньо,  фермери і сільські жителі співпрацювали в рамках проекту «Кожна краплина має значення» для забезпечення водою. Вони відновили  традиційну систему збору і зберігання води. Успішне відновлення зробило водопостачання більш надійним, і місцеві фермери отримують прибуток завдяки вирощуванню овочів зі зрошенням.

 

З травня «Кожна краплина має значення» надаватиме фінансування новим місцевим громадам. "В рамках проекту співпрацюють дві найбільші у світі організації",  – говорить Богачан Бенлі",  – але всі наші проекти починаються з того, чого  дійсно потребує місцева громада."

 

Це було чітко п`родемонстровано в рамках проекту «Кожна краплина має значення» в Трінкомалі, Шрі-Ланка. Проект допоміг громаді побудувати вбиральні, викопати колодязі і півищити рівень екологічної та санітарно-гігієнічної освіти. Проект також зробив життя жінок і дівчат більш безпечним, оскільки тепер вони мають безпечні вбиральні і не повинні шукати місця під відкритим небом. В районах Шрі-Ланки, які сильно постраждали в 2005 році від цунамі і тривалої громадянської війни, ці інвестиції в базову інфраструктуру вкрай важливі.

 

«Кожна краплина має значення»  перебуває в постійному пошуку нових стратегічних партнерів. За словами Джихан Султаноглу, помічниці адміністратора ПРООН та Директора Регіонального бюро ПРООН в Європі та СНД, цей вид інноваційного партнерства є моделлю, яку варто вивчати і наслідувати . різним  досвідом і знаннями, партнери доповнюють один одного і разом, надають широкий спектр підтримки, яка перевищує те, що може запропонувати кожен сам по собі", - говорить вона.


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli Kamagra jelhttps://www.lifta20mg.com.tr/