Повсюдна підзвітність для підвищення якості адміністративних послуг

29.07.2013   15:28

 29 липня,   Новоград-Волинський: Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинського (Житомирської обл.) розпочинає новий проект щодо підвищення якості надання адміністративних послуг та посилення антикорупційних заходів муніципалітету. Проект співфінансується Регіональним проектом ПРООН щодо антикорупції, Представництвом ПРО ОН в Україні та міською радою.

 

У місті Новоград-Волинський із населенням 56 тис. Центр надання адміністративних послуг був створений у 2009 році, та сьогодні надає мешканцям міста 45 адміністративних послуг та 73 адміністративні соціальні послуги. Проте громадяни не завжди обізнані зі своїми правами та існуючими каналами подання інформації про незадовільне надання послуг органам влади.

 

Ми плануємо застосувати підхід повсюдної підзвітності для того, щоб покращити щонайменше 5 найбільш популярних адміністративних послуг у Новоград-Волинському. Цей інноваційний підхід спрямований на покращення фізичного навколишнього середовища публічних органів влади (тобто офісних приміщень, в яких здійснюється спілкування з громадянами - отримувачами послуг) з метою допомогти громадянам зрозуміти їхні права, проводити моніторинг якості надання послуг службовцями та визначатися із своїми подальшими діями у випадках, якщо процес відбувається не належним чином. Цей підхід широко застосовувався Transparency International в її антикорупційних ініціативах в США, Кореї, Мавританії, Намібії та багатьох інших країнах.

 

У рамках місцевої ініціативи в Новоград-Волинському, у консультаціях з місцевими партнерами – об’єднаннями мешканців, громадськими організаціями шкіл, неурядовими організаціями – ми оберемо 5 найбільш популярних адміністративних послуг. Після цього будуть сформовані відповідні громадські моніторингові комітети з числа користувачів цих послуг, які проведуть свої засідання та розроблять рішення щодо покращення офісного приміщення Центру та поширення інформації про його послуги.

 

Очікувана вартість проекту 7’800 дол. США, яка співфінансується місцевими партнерами, Регіональним проектом ПРООН щодо антикорупції та Представництвом ПРООН в Україні.

 

За допомогою цієї ініціативи ми сподіваємось підвищити якість щонайменше 5 відібраних послуг, що надаються місцевим ЦНАПом, обладнати його приміщення додатковими наочними інформаційними продуктами, що допоможуть громадян більше дізнатись про адміністративні процедури та їхні власні права, та підвищать поінформованість відвідувачів різних публічних інституцій про можливості отримання якісних послуг у ЦНАП. Дана ідея стане частиною роботи, яку виконує муніципалітет для підвищення доступності та зручності адміністративних послуг для громадян.  


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelkamagra jelHack Forummaltcasinobenjabet