Представники ПРООН відвідали Євпаторію

11.12.2013   18:37

 Євпаторія (АР Крим): Оксана Реміга,  старший програмний менеджер ПРООН відвідала м. Євпаторія, де зустрілася з міським головою та його командою і обговорила результати співпраці ПРООН з містом та перспективи спільної роботи. 5-6 грудня  за підтримки ПРООН відбувся семінар для представників обєднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)  та ініціативних груп з Євпаторії, Сак, селищ Заозерне і Новоозерне. 

 

Оксана Реміга,  старший програмний менеджер ПРООН відвідала м. Євпаторія, де зустрілася з міським головою та його командою і обговорила результати співпраці ПРООН з містом та перспективи спільної роботи. В зустрічі також взяли участь Валерій Батюк та Валерій Савчук, заступники міського голови, а також начальник головного управління інвестиційної політики і зовнішньоекономічних зв’язків Зоя Повшенко.

 

Передбачається розширення співпраці з містами і фінансування програм щодо створення та розвитку ОСББ. «Ми дуже хочемо співпрацювати з громадою м. Євпаторія», -  зазначила Оксана Реміга. 

 

В 2014 році передбачається надання підтримки містам для впровадження інноваційних механізмів врядування. Андій Даниленко, Євпаторійський міський голова підкреслив,  що Євпаторія готова брати участь в таких програмах: «Ми маємо багато інновацій і готові представляти проекти для їх розвитку і підтримки».

 

Міський голова акцентував увагу на проблемах ОСББ: «Дуже важливо навчити людей управляти спільним майном. Чим більше в нас створюють ОСББ, тим краще всім: і місту, і мешканцям.  Адже саме вони беруть на себе відповідальність за утримання будинку і прибудинкової території». Зустріч відбулась 5 грудня.  

 

5-6  грудня на базі Євпаторійського відділення Кримського факультету Східноукраїського національного університету ім. Даля пройшов семінар для представників ОСББ  і ініціативних груп з Євпаторії, Сак, селищ Заозерне і Новоозерне.  Семінар було організовано проектом ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» і проведено Леонідом Туловським, виконучим обов’язки менеджера проекту.

Учасники та учасниці семінару ознайомились з особливостями процедури створення ОСББ і прикладами ефективного управіння майном співвласників багатоквартирних будинків, плануванням і методами ведення господарювання, а також варіантами співпраці з органами місцевого самоврядування.  По заверешенню семінару, всі учасники отримали диски з інформацією, необхідною для створення та функціонування ОСББ.

 

Підтримка створення та функціонування ОСББ  є важливим пріоритетом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Регіонам необхідно вжити заходів щодо забезпечення системної роботи з вирішення проблемних питань створення нових та функціонування існуючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Зокрема, треба щорічно передбачати в місцевому бюджеті кошти на проведення капітальних ремонтів будинків, де створено ОСББ, та приймати програми фінансової підтримки діяльності таких об’єднань. На цьому наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник на засіданні колегії Мінрегіону, яке відбулось в Рівному. Більше інформації тут


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat