ПРООН/МПВСР щодо підходу, що ґрунтується на застосуванні прав людини, та впровадження ґендеру представлений офісам ПРООН у країнах регіону

20.06.2006   10:05
Як визначено у концепції засідання, “...Практики всього світу у сфері розвитку все більше усвідомлюють важливість децентралізації, демократичного врядування та ефективного місцевого розвитку для досягнення спільно визначених цілей розвитку. Впровадження ґендеру та підхід, що ґрунтується на застосуванні прав людини, є двома рамковими структурами, що визначають ефективність зусиль щодо місцевого розвитку з метою забезпечення принесення ними вигод тим, хто потребує допомоги, та сприяння позитивній співпраці між носіями прав та носіями обов’язків.

У цьому контексті, 13-15 червня 2006 р. О.Урсу та І.Скалій, члени команди МПВСР, взяли участь у спільному засіданні Громад Практики на тему “Застосування підходу із залученням прав людини та впровадження ґендеру при формуванні програм місцевого розвитку”, спільно організованому Братиславським регіональним центром ПРООН та ПРООН Вірменії у м. Єреван. Головною метою засідання був обмін досвідом експертів та практиків ГП у сфері інтегрованого місцевого розвитку, підходу, що ґрунтується на застосуванні прав людини, та впровадження ґендеру з метою вивчення найкращих практик, планування продуктів знань у відповідних сферах, та допомоги у визначенні напрямку регіональної роботи ПРООН у країнах Південно-Східної Європи та СНД у 2006-2010.

З цією метою, Братиславський регіональний центр ПРООН (БРЦ) та ПРООН Вірменії зібрали 38 представників ПРООН, серед яких Л.Вінтон та М.Венанчо, старші програмні менеджери із штаб-квартири у м. Нью-Йорк, Д.Герчева, в.о. керівника команди із регіонального демократичного врядування БРЦ із командою експертів, Р.Меткальф, радниці із питань врядування та ґендеру з офісу ПП у Бангкоку, офісів країн Хорватія, Боснія та Герцеговина, Македонія, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна.

У ході зустрічі, учасники працювали у 5 робочих сесіях, включаючи наступні:

Вступ до предмету місцевого розвитку, прав людини та впровадження ґендеру;
Презентації прикладів країн, де відбувся інтегрований місцевий розвиток (ПРООН БГ, ПРООН Македонія, ПРООН Вірменія);
Сесії із роботи в групах за критеріями країн/ тем щодо інструментів, які мають використовуватись для застосування прав людини та впровадження ґендеру;
Відвідування майданчика впровадження проекту ПРООН Вірменії щодо просування діяльності жінок у сільському господарстві;
Презентації уроків та досвіду країн щодо інтегрованого місцевого розвитку (Молдова, Хорватія, Грузія, Україна);
Звітування від робочих груп на пленарному засіданні та розробка рекомендацій щодо інструментів.

Презентація від України зосереджувалась на досвіді Муніципальної програми врядування та сталого розвитку із застосування прав людини через участь громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні, та із впровадження ґендеру. Вона окреслила застосовані для цих заходів інструменти, труднощі, що виникали, та способи їх подолання, а також визначила заплановані на цій основі майбутні ініціативи. Електронні слайди презентації, а також інші матеріали даного засідання доступні на веб-сторінці http://www.undp.sk/демократичне врядування.

Всі учасники засідання заохочують проекти та програми ПРООН з місцевого розвитку більш серйозно ставитись до питань ґендеру та прав людини у їхні заходах. Чітка політика ПРООН з цього приводу та історії успіху разом із рекомендаціями, розробленими за результатами засідання, також будуть розміщені на веб-сторінці ГП.
 

php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelKamagra jelhttps://www.lifta20mg.com.tr/