Оголошено конкурс в рамках проекту компанії «Кока-Кола» та ПРООН - "Кожна краплина має значення"

10.03.2011   09:23
Київ, 9 березня: Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні та компанія «Кока-Кола» в Україні (за підтримки ТМ BonAqua) оголосили конкурс в рамках проекту «Кожна краплина має значення». Мета конкурсу – зініціювати бажання місцевих громад долучатися до ініціатив по збереженню та відновленню водних ресурсів нашої держави та поширити обізнаність з питань збереження та дбайливого ставлення до водних ресурсів. В рамках конкурсу очікується, що громада визначить природне джерело, яке спільними зусиллями та за підтримки ПРООН, буде відновлено та перетворено в рекреаційну зону відпочинку.
В рамках глобального проекту ПРООН та компанії «Кока-Кола» в Україні проект ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» (ПРООН/МПВСР) оголошує серед міст та селищ-партнерів Програми конкурс на участь в проекті «Кожна краплина має значення».
 
Метою проекту «Кожна краплина має значення» є  підтримка відповідального ставлення до водних ресурсів, метою конкурсу – зініціювати бажання місцевих громад долучатися до ініціатив по збереженню та відновленню водних ресурсів нашої держави та поширити обізнаність з питань збереження та дбайливого ставлення до водних ресурсів.
 
Основні напрямки проекту «Кожна краплина має значення» включають наступні:
1) Організація тренінгів для сприяння формуванню відповідального ставлення до використання водних ресурсів серед школярів і вчителів місцевих шкіл
2) Проведення комунікаційних та PR заходів, організація кампаній з поінформованості громадськості на місцевому рівні
3) Розвиток потенціалу місцевих громад щодо реалізації ініціатив у сфері сталого розвитку через відродження природних водних джерел і створення рекреаційних зон навколо них (проекти громад)
 
Навчальний компонент – одна з найважливіших складових проекту «Кожна краплина має значення» в Україні, метою якої є посилення соціально відповідальної поведінки жителів міст стосовно навколишнього середовища та водозбереження, а також розвиток почуття персональної відповідальності та піклування про природу та водні ресурси зокрема.
 
В рамках роботи з дорослими, проводитимуться тренінги для вчителів та членів шкільних громад з наступної тематики: чиста вода – джерело виживання, збереження та захист природних водних ресурсів і навколишнього середовища, планування подальших дій та зміна індивідуальної поведінки щодо ефективного використання водних ресурсів. Планується провести тренінги в кожному з 29 міст та селищ-партнерів проекту ПРООН/МПВСР. У результаті навчання, вчителі отримають знання щодо методики викладання уроків щодо сталого розвитку для молоді та необхідні підручники та методичні матеріали, що сприятимуть їм у подальшому впровадженні цих уроків у рамках навчальної програми.
 
Навчальна програма для молоді, що має на меті виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів та їх захист, включатиме серію теоретичних та практичних тренінгів для дітей: від учнів молодших класів до старшокласників. Навчальна програма включатиме заняття в школах, які проводитиме експерт Проекту, дистанційне навчання, та конкурс кращих тематичних ініціатив/проектів.
 
Завдяки інформаційному компоненту проекту, зацікавлені міста зможуть провести інформаційну кампанію з використанням відеофільмів, біг-бордів та інших заходів.
 
Відібрані на засадах відкритого конкурсу шкільні громади матимуть можливість реалізувати проекти громад по відродженню унікальних для свого міста природних джерел та створенню навколо них зон громадського відпочинку.
 
Наприкінці проекту ті шкільні громади, які отримають найвищу кількість балів за такими критеріями, як активна участь в тренінгах, найвищі бали на практичних заняттях, найбільш творчий підхід до реабілітації джерела (дизайн зони відпочинку, програма офіційного відкриття джерела, участь дітей тощо), будуть відзначені навчальною поїздкою до Києва, де відвідають Київський водно-інформаційний центр, Бізнес-центр Представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні та компанію «Кока-Кола».
 
За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту Тетяни  Кудіної за адресою: tatyana.kudina@undp.org та за телефоном +38 (044) 253-93-63 або до спеціаліста з місцевого розвитку  ПРООН/МПВСР Ольги Осауленко за телефоном: +38 (044)584-34-75.
 
З правилами також можна ознайомитись за посиланням.

php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat