Школярі в містах-партнерах проекту ПРООН «Муніципальна программа врядування та сталого розвитку» вчаться відповідальному ставленню до води

23.09.2011   07:29
В рамках спільного проекту ПРООН та компані «Кока-Кола» «Кожна краплина має значення», що реалізується проектом ПРООН «Муніципальна программа врядування та сталого розвитку» спільно з компанією «Кока-Кола Україна», за підтримки ТМ «БонАква» 9-10 вересня у місті Новоград-Волинський (Житомирської області) відбувся перший тренінг для учнів з відповідального ставлення до водних ресурсів.

Під час навчально-ігрового тренінгу школярі дізнались важливу інформацію про водні ресурси планети та України, зокрема, усвідомили важливість води для людини та гармонійного розвитку людства та дізнались про те, що завдяки своїй екологічно дружній поведінці вони зможуть змінити світ на краще, зокрема зберегти природні водні ресурси для наступних поколінь.
 
Тренінги для школярів пройдуть у містах-партнерах  «Муніципальної програми врядування та сталого розвитку», які реалізують проекти по відновленню природних джерел в рамках проекту «Кожна краплина має значення». До переліку цих міст входять: Івано-Франківськ, Долина, Новоград-Волинський, Рівне, Львів та Тульчин.
 
Тренінги для дітей – є невід’ємною частиною реалізації проекту в містах, оскільки проекти з відновлення природних джерел реалізуються силами шкільної громади. Наприкінці проекту, всі шкільні громади будуть оцінені за критеріями активної участі у навчанні, отриманні найвищих балів на практичних заняттях та застосуванню найбільш творчого підходу до відновлення джерел (дизайн рекреаційної зони, церемонія офіційного відкриття та ін.) За результатами такої оцінки учні будуть нагороджені поїздкою до Києва, під час якої  відвідають офіс Представницта Організації Об’єднаних Націй в Україні, завод «Кока-Кола Україна» та Київський водно-інформаційний центр.
 
В рамках проекту «Кожна краплина має значення» також проводяться тренінги з раціонального ставлення до води для вчителів на основі курсу «Уроки для сталого розвитку». Під час тренінгів вчителі на прикладі теми «Вода» знайомляться з інтерактивною методологію викладання курсу школярам,
 
Тренінги для вчителів проводяться організацією «Вчителі за демократію та партнерство» у містах-партнерах проекту, які виявили зацікавленість у даному курсі та погодились його викладати як обов’язковий предмет або, як факультатив. На сьогоднішній день проведено 11 подібних тренінгів для 312 вчителів в наступних містах: Івано-Франківськ, Рубіжне, Долина, Львів, Новоград-Волинський, Калинівка, Кіровське, Євпаторія, Зуя, Миколаїв та Рівне.
 
Навчальний компонент – важлива частина реалізації проекту «Кожна краплина має значення». Його метою є викликати занепокоєння станом  природних водних ресурсів України та бажання долучитися до їх збереження для наступних поколінь.


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat