Стартувала інформаційна кампанія на підтримку проекту «ККМЗ»

23.11.2011   15:37

 

Київ, 23 листопада: На підтримку спільного проекту ПРООН та компанії  «Кока-Кола» «Кожна краплина має значення» стартувала інформаційна кампанія. Перші біг-борди, які  пропагують ідею збереження чистої природної води, розміщено у містах Рівне та Новоград-Волинський. До кінця поточного року розміщення біг-бордів планується також у містах Долина, Тульчин та Івано-Франківськ.

 

Проведення рекламних заходів та інформування населення є важливою складовою проекту, яка ставить за мету акцентувати увагу на проблемах нестачі водних ресурсів, несвідомого використання води у побуті та закликати мешканців міст долучитись до вирішення цих проблем.
Серед інших медіа заходів, запланованих на 2011 рік, – зйомка фільму про раціональне ставлення до водних ресурсів, організація прес-турів та поширення інформаційних буклетів.
Довідково:
У 2011 році ПРООН в Україні та компанія «Кока-Кола Україна» за підтримки ТМ BonAqua спільно реа­лізовують в Україні проект«Кожна краплина має значення». Основні завдання проекту:
а) відновлення та захист природних джерел води;
б) сприяння самоорганізації громади через спільні дії;
 в) підвищення обізнаності молоді щодо збереження та захисту при­родних водних ресурсів і навколишнього середовища.
В рамках проекту передбачається відновлення 6 джерел води у містах Долина, Івано-Франківськ, Тульчин, Новоград-Волинський та Рівне, а також навчання школярів та вчителів виваженому ставленню до водних ресурсів на основі навчального курсу «Уроки для стійкого розвитку», розробленому ГО «Вчителі за демократію та партнерство».

 

php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat