Міста-партнери проекту застосовують підхід програми для розвитку громадянського суспільства

25.01.2012   11:45
 Івано-Франківськ, Рубіжне (Луганська обалсть), січень: Міста-партнери проекту успішно застосовують механізм програми для  розвитку громадянського суспільства,  залучення активних мешканців міста для подолання байдужості населення, протидії негативним суспільним явищам, сприяння сталому розвитку та покращення якості життя мешканців українських міст.            
 Так,  Івано-Франківська міська рада проводить міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Метою конкурсу є відбір проектів та програм, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету та спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування, діяльності інститутів громадянського суспільства та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації. Учасниками конкурсу є громадські організації, органи самоорганізації населення, сільські ради сіл Крихівці, Вовчинець, Микитинці, Угорники, Хриплин, що входять до складу міської ради, і які у встановленому порядку подали проект або програму розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Номінації: проекти громадських організацій, проекти органів самоорганізації населення; проекти сільських рад прилеглих сіл. Основні завдання конкурсу: а) поглиблення співпраці органів місцевого самоврядування та громадських організацій, органів самоорганізації населення; б) створення фонду підтримки перспективних проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства; в) узагальнення та поширення досвіду роботи, спрямованої на розв’язання проблем розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства; г) відбір проектів та програм з метою надання за рахунок коштів міського бюджету фінансової підтримкм для розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
 
Максимальний сукупний обсяг співфінансування з міського бюджету проектів громадських організацій – 120 тис. грн., для 1 заявника – 10 тис. грн. Обсяг співфінансування з міського бюджету проектів громадських організацій не повинен перевищувати 90%. Максимальний обсяг співфінансування з міського бюджету проектів органів самоорганізації населення – 180 тис. грн., для 1 заявника – 15 тис. грн.
 
Нагадаємо, що місто-партнер Рубіжне (Луганська область) також  залучає місцеві громади для розв’язання місцевих проблем. Щорічно в місті проводиться конкурс соціальних проектів для громадських організацій міста на умовах співфінансування громадою та місцевою владою. В 2011 році пройшов уже третій такий конкурс. Було реалізовано 6 проектів, спрямованих на організацію змістовного вільного часу молоді.

Усі заходи проекту ПРООН/МПВСР виконуються за принципом співфінансування, сторонами якого є міські ради, члени місцевих громад та ПРООН. Використання принципу співфінансування із залученням громади дозволяє більш ефективно витрачати кошти, реалізовувати ініціативи, в яких найбільше зацікавлені жителі міст, виховувати відчуття відповідального власника в мешканців та налагодити ефективний діалог місцевої влади та громад.
За детальнішою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Галини Смірнової за телефоном у Києві: (044) 584-34-75      або електронною поштою: galyna.smirnova at undp.org.ua

php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli Kamagra jelhttps://www.lifta20mg.com.tr/