Громади пройшли семінар-тренінг по проведенню інформаційних кампаній

27.02.2012   14:00
 24 лютого, Київ: Відбувся семінар-тренінг для 20 представників громадських організацій, які реалізують інформаційні кампанії в містах-партнерах ПРООН/МПВСР в рамках спільного проекту ПРООН та компанії «Кока-Кола» (за підтримки ТМ «BonAqua») «Кожна краплина має значення». Учасники та учасниці ознайомились з історією та результатами проекту «Кожна краплина має значення» та отримали методичну інформацію для проведення інформаційних кампаній. 
 Практично ніхто сьогодні не сумнівається, що вода – це обмежений ресурс. Унікальність води і в тому, що її не можна замінити будь-чим іншим. Для підтримки життєдіяльності  організму людини потрібно 2-3 літри на добу. Втім, середньостатистичний житель України використовує 330 літрів води з системи централізованого водопостачання на добу.   Це вдвічі більше, ніж в європейських країнах.  Для підвищення обізнаності щодо раціонального ставлення до водних ресурсів в рамках проекту «Кожна краплина має значення» в 11 містах пройдуть інформаційні кампанії.
 
24 лютого проект ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» (МПВСР) провів тренінг для 20 представників та представниць громадських організацій, які реалізують інформаційні кампанії. Учасників привітали Ірина Скалій, менеджер проекту ПРООН/МПВСР та Ольга Чумак, менеджер зі зв’язків із засобами масової інформації компанії «Кока-Кола Україна», яка продемонструвала відео про виробництво природної питної вода BonAqua.
 
Під час тренінгу учасники ознайомились з проектом «Кожна краплина має значення»деякими аспектами проведення комунікаційного компоненту проекту та успішним досвідом реалізації інформаційної кампанії «Краплина до краплини – майбутнє для людини» в м. Рубіжне.
 
В рамках семінару Ігор Сущенко, виконавчий директор ВБО «Вчителі за демократію і партнерство» провів інтерактивний тренінг «Важливість відповідального ставлення до водних ресурсів.  Зміна щоденних звичок,  пов’язаних з використанням води».
 
Основна мета проекту «Кожна краплина має значення» співзвучна темі “Ріо +20” - це коротка назва Конференції Організації Об'єднаних Націй з питань сталого розвитку, яка відбудеться в Ріо-де-Жанейро, Бразилія, в червні 2012 року, через двадцять років після історичної Зустрічі на вищому рівні 1992 року в Ріо.  Конференція Ріо +20 збере світових лідерів, лідерів бізнесу, представників неурядових організацій, які спільними зусиллями працюватимуть над планом дій задля подолання бідності, сприяння розвитку соціальної справедливості та забезпечення належних заходів з охорони навколишнього середовища, з урахуванням поступальних темпів зростання чисельності населення планети.
 
На офіційних дискусіях обговорюватимуться дві головні теми: як створити «зелену економіку» для досягнення сталого розвитку та подолання бідності і покращення рівня міжнародної координування заходів у сфері сталого розвитку.
 

Для України – це історичний шанс визначення свого шляху до сталого майбутнього - майбутнього з достатнім числом робочих місць, більш чистою енергетикою, більш безпечним і гідним рівнем життя для всіх людей на планеті.
 
Інформаційні кампанії в містах-партнерах пройдуть під егідою Ріо+20.
 
Фотографії з тренінгу можна переглянути за посиланням.
 
За детальнішою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Галини Смірнової за телефоном у Києві: (044) 584-34-75     або електронною поштою: galyna.smirnova at undp.org.ua

php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat