40 представників шкільних громад зустрілись з Олів’є Адамом, Координатором системи ООН, Постійним представником ПРООН в Україні

02.05.2012   13:33

 

27-28 квітня, Київ: 40 учнів та вчителів з 6 міст, що представляли шкільні громади-переможців  проекту «Кожна краплина має значення», відвідали м. Київ.  В рамках візиту гості відвідали офіс Представництва ООН в Україні, де зустрілися з Олів’є Адамом, Координатором системи ООН, Постійним представником ПРООН в Україні, завод компанії «Кока-Кола» та Київський водно-інформаційний центр.  

 

ПРООН в Україні та компанія «Кока-Кола» за підтримки ТМ «BonAqua» спільно реалізовують в Україні проект «Кожна краплина має значення» для того, щоб підтримати: а) відновлення та захист природних джерел води, б) сприяння самоорганізації громади через спільні дії, та в) підвищення обізнаності молоді щодо збереження та захисту природних водних ресурсів і навколишнього середовища.  

 

 У 2011-2012 роках проект «Кожна краплина має значення» реалізовувався в містах проектом ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку». Протягом 2011-2012 років було підтримано реалізацію 10 проектів громад по відновленню природних джерел у 6 містах України, а саме: Івано-Франківськ, Долина (Івано-Франківська область), Новоград-Волинський (Житомирська область), Рівне, Житомир та Тульчин (Вінницька область).

 

У рамках проекту проводилось навчання з питань раціонального ставлення до водних ресурсів з метою посилення соціально відповідальної поведінки молоді по відношенню до навколишнього середовища, а також розвитку почуття персональної відповідальності та піклування про природу та водні ресурси. Місцеві громади власноруч відновлювали природні джерела води.

 

27-28 квітня 40 учнів та вчителів з 6 міст, що представляли шкільні громади-переможців  проекту «Кожна краплина має значення» відвідали м. Київ.  Гості відвідали офіс Представництва ООН в Україні та зустрілися з Олів’є Адамом, Координатором системи ООН, Постійним представником ПРООН в Україні. “75% джерел водних ресурсів України походять з інших країн.  На жаль, частина цієї води є забруднена пестицидами і промисловістю. Мені дуже приємно, що ви берете участь у відновленні природніх джерел води для того, щоб люди мали доступ до чистої питної води в своїх громадах» –  сказав пан Адам.

 

В ході зустрічі Тетяна Кудіна, Координатор проекту «Кожна краплина має значення» зробила презентацію про роботу Програми розвитку ООН в Україні, а Вікторія Андієвська цікаво презентувала дітям систему Організації Об’єднаних Націй.

 

Після цього, учасники  відвідали завод компанії «Кока-Кола», розташований поблизу селища Велика Димерка у Броварському районі Київської області. Гості побачили на власні очі,  як працюють 12 ліній з розливу напоїв, ознайомились з історією бренду «Кока-Кола» в ході відвідання сучасного музею «Кока-Кола».

 

28 квітня група відвідала Київський водно-інформаційний центр, сучасний інтерактивний музей, в якому основну увагу спрямовано на нові підходи до екологічних питань, експериментів та моделей для сприяння змінам структури споживання води та звичок населення.  Дітям також було запропоновано екскурсію містом.

 

Фотографії з візиту можна переглянути за посиланням.

 

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Галини Смірнової, спеціаліста з моніторингу та зовнішніх зв'язків за тел. (044) 584-34-75 або електронною поштою: galyna.smirnova at undp.org.ua 


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat