За участі високоповажних представників ПРООН, компанії «Кока-Кола» та Уряду відбулось відкриття відновленого природного джерела в с. Літочки

29.06.2012   15:54

 

29 червня, с. Літочки (Київська область): 29 червня 2012 року на околиці с. Літочки Броварського району Київської області відбулося відкриття джерела, відновленого у рамках проекту «Кожна краплина має значення» - спільної регіональної ініціативи Програми розвитку ООН (ПРООН) та Компанії «Кока-Кола» в Україні. У рамках проекту місцева громада розчистила територію біля джерела та його витік, здійснила укріплення ґрунту довкола та облаштувала зону відпочинку поруч.
 
«Кожна краплина має значення» - це міжнародний проект, покликаний сприяти відповідальному ставленню до води шляхом  запровадження різноманітних програм та ініціатив. Проект  було розпочато у 2007 році з пілотних проектів у Туреччині, Хорватії, Румунії, Казахстані та ще шістьох країнах, що межують із Чорним морем. Успішна реалізація  пілотних проектів надихнула партнерів на розробку нових проектів в Україні та Вірменії у 2008 році. В Україні «Кожна краплина має значення»  реалізується з 2009 року і є спільним проектом Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та компанії «Кока-Кола» в Україні (за підтримки TM “BonAqua”). 
 
Метою проекту в Україні є залучення місцевих громад до відновлення  і захисту природних джерел, підтримка відповідального управління водними ресурсами, а також створення довкола них зон відпочинку. Одним з приорітетів проекту «Кожна краплина має значення» є також сприяння розвитку екологічної  культури, зокрема шляхом інформування  громадськості  про важливість збереження та захисту довкілля.
 
У червні 2012 наближається до завершення поточний етап проекту, під час якого у співпраці з владою було реалізовано 24 місцеві  ініціативи, націлені на покращення стандартів життя громад.  За цей час було підтримано громади, що мешкають у селах та містечках 14 областей України. 
 
Глобальний досвід ПРООН у галузі розвитку місцевих громад та забезпечення взаємовигідного партнерства між представниками  бізнесу та громадськості успішно впроваджується в Україні, зазначив  в ході відкриття Олів’є Адам, Координатор системи ООН, Постійний представник ПРООН в Україні. «Впродовж багатьох років ми працюємо в різних регіонах України, де застосовуємо підхід, що базується на місцевому розвитку за активної участі громадян. Важливим компонентом цього підходу є те, що в рамках його впровадження значним чином поліпшуються вміння та здатність  громад та  місцевої влади до ефективного  самоуправління, завдяки цьому у людей формується впевненість у своїх силах та здатність власноруч покращувати своє життя та вирішувати свої проблеми,  - сказав він. Крім того, в ПРООН переконані, що коли українські громади усвідомлюють відповідальність за свою власну долю, вони спроможні використати свою колективну силу для того, аби допомогти собі самим.
 
Президент групи Євразія та Африка Компанії “Кока-Кола” Ахмет Бозер зауважив: «Кожна краплина має значення  - це унікальна програма між ПРООН та компанією Кока-Кола. Мета цього проекту в Україні – розвивати відповідальне ставлення до води». Ахмет Бозер нагадав про пріоритети та екологічні стратегії компанії, що зосереджуються на таких аспектах: якість води та збереження; управління твердими відходами; попередження забруднення повітря.  «Ми підтримуємо цю програму брендом BonAqua - одним з найвідоміших брендів  на українському ринку бутильованої води  та надійним партнером у соціально відповідальних проектах».
В той час як відновлення джерел служить важливим інструментом досягнення цієї мети, значна увага приділяється освітньому компоненту. 
 
В рамках проекту було розроблено спеціальну тренінгову програму для шкільних вчителів та школярів, яка  формує відповідальне  та дбайливе ставлення до водних ресурсів серед підростаючого покоління. Активність шкільної спільноти перевищила очікування організаторів. Тренінговою програмою були охоплені 383 вчителі, для яких було проведено тренінги у 16 муніципалітетах, та 352 учня з 6 муніципалітетів та 12 сіл з 14 областей України.  
 
В урочистій церемонії відкриття також взяли участь Сергій Федоренко, радник Прем’єр-міністра України та почесний Голова Київської обласної організації «Наше майбутнє», яка реалізовувала проект в с. Літочки, Олександр Безкоровайний, Начальник  Державного управління  охорони навколишнього природного середовища в Київській області, представники районної та місцевої влади.
Більше фотографій за посиланням
 
З 2011 року проект «Кожна краплина має значення» реалізується проектом ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку».
 
Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Галини Смірнової, спеціаліста з моніторингу та зовнішніх зв'язків за тел. (044) 584-34-75 або електронною поштою: galyna.smirnova at undp.org.ua
 

 


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat