В Тульчині представлено Стратегію інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами у Тульчинському районі

01.11.2012   17:19

1 листопада, Тульчин (Вінницька область):  В м. Тульчин представлено Стратегію інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) у Тульчинському цільовому регіоні.  Тульчинський цільовий  регіон  охоплює території трьох сусідніх громад - Тульчинської, Суворовської та Кинашівської.  15 листопада відбудеться сесія Тульчинської районної ради, на якій мають затвердити Стратегію.

 

Тульчинський район, як і більшість сільських районів в Україні, страждає від постійного збільшення кількості твердих побутових відходів (ТПВ) та недосконалих практик поводження з ними. Кожна сільська громада самотужки намагається поліпшити ситуацію (наприклад, створити своє власне сміттєзвалище, або вивозити відходи будь-яким способом у будь-яке місце). Це веде до створення стихійних сміттєзвалищ, забруднення навколишнього середовища, втрати цінних матеріалів.  Так звані «офіційні» сміттєзвалища теж є екологічно небезпечними об’єктами. У районі паспортизовано 25 сміттєзвалищ із 50, які були визначені та створені органами місцевого самоврядування. Але жодне з них не відповідає вимогам законодавства. У 17 населених пунктах взагалі відсутні сміттєзвалища. Найбільше сміттєзвалище м. Тульчин переповнене, термін його експлуатації закінчився.

В малій залі засідань Тульчинської районної державної адміністрації пройшла презентація та обговорення Стратегії інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) у Тульчинському цільовому регіоні.   В обговоренні взяли участь депутати районної ради, представники відділу житлово-комунального господарства, комунальних підприємств,  що працюють у сфері ТПВ.  15 листопада відбудеться сесія районної ради, на якій мають затвердити Стратегію.

Анатолій Бузік, голова Тульчинської районної державної адміністрації висловив упевненість у тому, що стратегія дозволить ефективно вирішити питання ТПВ в цілому районі, на основі досвіду цільових громад.   Олексій  Авраменко, голова Тульчинської районної ради взяв участь в офіційному відкритті презентації Стратегії.

У ході дискусії представники територіальних громад – членів цільового регіону – висловили думки щодо власної ролі та участі в розробці стратегії. Віталій Побережник, перший заступник Тульчинської РДА, голова Керівного комітету  надав інформацію від Керівного комітету проекту щодо запровадження інтегрованого поводження з ТПВ у Тульчинському цільовому регіоні. 

Ситуація з поводженням з ТПВ в цільовому регіоні досягла критичної межі: сміттєзвалище переповнене, сільські громади вивезенням сміття взагалі не охоплені, населення не бажає сплачувати за послуги з вивезення сміття (у м. Тульчин лише близько 30% мешканців уклали договори з КП «Тульчинкомунсервіс»  та оплачують цю послугу).  Про це заявив Валерій Весняний, Тульчинський міський голова, а також висловив повну підтримку розробленій стратегії та вніс пропозицію створити групи людей, які в особистому порядку відвідуватимуть мешканців з метою укладання відповідних договорів.

Стратегія містить стислий опис ситуації поводження з ТПВ в Тульчинському цільовому регіоні, включаючи дані щодо морфологічного  складу ТПВ, основні недоліки та ініціативи щодо поліпшення ситуації. Також, наведено принципи Стратегічного плану, його межі – базові параметри системи поводження з ТПВ та опис бажаної ситуації в результаті успішного впровадження Плану.  Документ представив Андрій Артов, експерт з питань ТПВ проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO».   Частина Стратегії присвячена інформуванню та залученню громадськості до реалізації Стратегії та  підвищення рівня знань щодо проблем ТПВ в районі.  

Під час зустрічі Леонід Туловський та Олена Урсу, експерти проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» розповіли, яку роботу потрібно проводити з  населенням у рамках стратегії в цілому та зокрема, задля впровадження роздільного збирання відходів. Також вони розповіли про пілотний проект, що реалізується за підтримки ПРООН.В рамках цього проекту, облаштовано  майданчики для роздільного збору відходів, проводиться навчання про те, як правильно здійснювати їх сортування, розробляються інформаційно-просвітницькі відеоролики. Про це більш детально - у презентації Леоніда Туловського (див. нижче).

 

Стратегія була розроблена Керівним комітетом по впровадженню міжмуніципального проекту, за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» та проектом ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку».

 

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Галини Смірнової, спеціаліста з моніторингу та зовнішніх зв'язків за тел. (044) 584-34-75 або електронною поштою: galyna.smirnova at undp.org.ua

 


php shell download Hacklink Hack forumu

Cracked Accounts Free Netflix Accounts VPN Proxy Shares Hack Programları Hack dökümanları Hack methodsları Wordlist Combolist Warez Scriptler Download Warez Files WhatsApp Numara çekme +90 Abazalardan Para kazanma Telegram Mavi tik alma 2022 Numara sorgulama Azuere Aws Sanal Kart Method WhatsApp vurma Güncel Method 2022 Bedava .Com .Org .Net VDS Premium Host YouTube Sahte Telif Methodu Tıklama hilesi ile para kazanmak Azure Hack method Pubg Mobile Uc Almak Hedef Kişinin herşeyini öğrenmek instagram Telif taslağı 2022 Ölüm Belgesi ile instagram hesap kaptma instagram form ile ebedi hesap kapatma instagram taklitsiz hesap kapatma instagram Çift faktör geçme instagram tiktok hesap çalma method instagram 2 Faktörlü doğrulama geçme instagram hesap kapatma 2022 instagram rever kırmak instagram Revert Kırma Abaza Dayı Methodu Aylık Dolar kazamak 1500 dolar instagram Çalmak istiyorum instagram düşmeyen takipçi instagram hackleme sitesi Whatsapp Kapatma %100 Abaza tokatlayarak para kazanmak Spotify ile para kazanma Günde 100 tl kazanma sınırsız kazanç Yatakta yatarak para kazanma YouTube izlenme arttırme yöntemi Oturduğun yerde para kazanma yöntemi Discord Hack tool Discord hack programları Cerebrus Rat v2 kodları PP Takipçi Çeken Telif Scripti Facebook profil kapatma methodu 2022 instagram yapay ile banned methodu instagram hesap satşı Sosyal medya hesap satışı Sosyal medya hack Leak Forum Crack Forum Cracking Forum Warez Forum Hack Forum illegal Forum Hacking Forum instagram Forum instagram Forumu Hacklink Hack forum php Shell indir Hack haber
betistjigolokayitci.comhttps://archetypejs.org/mustafa-aydin-jigolosu/jıgolodiyari.comjigolo arayan zengin bayanlar iş ilanlarıerkek arayan bayanlarjigolojigolojigolo sitelerijigolo arayan zengin bayanlar sahibindenankara evden eve nakliyatankara evden eve nakliyatistanbul evden eve nakliyatankara evden eve nakliyatjigolo üyelikgeciktiriciankara evden eve nakliyatjigolo istanbul başvurujigolo olmak istiyorumKocuceKo cucesu tesisatçısısuperjigolo