Координатор системи ООН, Постійний представник ПРООН в Україні відвідала Вознесенськ

23.07.2013   16:34

м. Вознесенськ (Миколаївська область), 19 липня: Алессандра Тісо, Координатор системи ООН, Постійний представник ПРООН в Україні відвідала місто Вознесенськ, яке досягло значних успіхів у впровадженні підходу до місцевого розвитку із залученням громади та впровадженні інноваційних моделей муніципального управління.

 

Місто Вознесенськ  з 2007 року  є одним з найактивніших міст-партнерів ПРООН у впровадженні підходу до місцевого розвитку із залученням громад.  У рамках цієї співпраці було реалізовано 27 проектів громад  в контексті проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» (ПРООН/МПВСР) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. В 2007 році проект ПРООН/МПВСР підтримав пілотний проект по запровадженню системи управління якістю при  наданні адміністративних послуг відповідно до  стандартів ISO 9001:2008 в місті Вознесенськ.  В 2011 році було впроваджено систему електронного документообігу для покращення муніципального управління. В 2012 році, для зручності громадян було створено Центр надання адміністративних послуг (за принципом єдиного вікна), що підвищив рівень задоволеності громадян якістю адміністративних послуг.

 

Під час зустрічі з  місцевими партнерами Програми, Віталій Луков, Вознесенський міський голова представив спільні досягнення. Міський очільник  висловив зацікавленість у поглибленні співпраці, зокрема щодо підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, подальшого впровадження електронного врядування,  покращення системи надання адміністративних послуг, охорони здоров’я  та іншого.

«Більше 30 тисяч мешканців міста Вознесенськ із загальної кількості населення 36,8 тисяч жителів безпосередньо або опосередковано стали вигодонабувачами проектів та ініціатив, впроваджених містом за підтримки ПРООН/МПВСР. Проекти здебільшого стосувались вирішення нагальних проблем житлово-комунального господарства, ремонту громадських будівель (шкіл, дитячих садочків), покращення системи водопостачання та водовідведення, підвищення ефективності надання адміністративних послуг міською радою», - сказав Віталій Луков.

 

Пані Тісо подякувала міському голові та його команді за віддану працю у впровадженні підходу до місцевого розвитку за участю громади, що пропагується ПРООН, та зазначила, що  Програма розвитку ООН готова виступити платформою для поширення досвіду міста Вознесенськ та допомагати встановлювати багатосторонні партнерства для підвищення якості муніципальних послуг.  

 

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Галини Смірнової, спеціаліста з моніторингу та зовнішніх зв'язків за тел. (044) 584-34-75 або електронною поштою: galyna.smirnova at undp.org.ua


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelkamagra jelHack Forummaltcasinobenjabet