Конкурс проектів із громадського моніторингу надання адміністративних послуг

24.07.2013   12:31

24 липня, Київ: Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» оголошує конкурс проектів громадського моніторингу надання адміністративних послуг у містах України. Громадські та благодійні організації можуть подавати свої проектні заявки до 30 серпня цього року. 

 

Надання доступних, зручних адміністративних послуг високої якості є критично важливим для громадян. Однак станом на 2013 рік, 65% громадян України певною мірою або повністю незадоволені якістю послуг, які надаються органами місцевої влади.

 

Метою конкурсу є надати організаціям громадянського суспільства більше навиків та знань з використання методик громадського моніторингу надання адміністративних послуг, широко залучаючи громадян до цього процесу та встановлюючи ефективні механізми зворотного зв’язку із органами місцевої влади, відповідальними за надання послуг.

 

Цей конкурс допоможе українським організаціям громадянського суспільства, які ставлять за мету:

 

o  проведення громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг в містах України;

o  реалізацію продуманих кампаній із поінформованості та залучення громадян до процесу моніторингу надання адміністративних послуг;

o  проведення роботи з налагодження конструктивного діалогу із органами місцевого самоврядування на предмет впровадження прийнятних рекомендацій громадян у реальну практику надання адміністративних послуг задля підвищення їхньої якості.

 

Півфіналістам конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у дводенному тренінгу з питань існуючих методик громадського моніторингу надання адміністративних послуг із оглядовими візитами до міст України, де відповідні практики були успішно впроваджені. Під час тренінгу учасники також матимуть можливість отримати індивідуальні консультації та вдосконалити ідеї власних міні-проектів. За результатами доопрацьованих ідей міні-проектів, компетентне журі визначить переможців конкурсу, які отримають фінансування для реалізації міні-проектів (у розмірі до 25,000 грн.). Термін реалізації проектів – до 6-х місяців.

 

Кінцевий термін подачі заявок: 30 серпня 2013 р.

Завантажити детальне оголошення та форму заявки можна за посиланням, або надіславши запит на адресу електронної пошти: olena.ursu@undp.org або lidiya.movchan@undp.org.

 

Проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг» започаткований у 2013 р. з метою вдосконалити процес надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування у містах України за рахунок посилення громадського контролю та налагодження ефективного зворотного зв'язку. Проект співфінансується Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН в Україні, і виконується ПРООН у партнерстві з ГО «Самопоміч». Більше інформації про діяльність  проекту – на http://www.undp.org.ua (у розділі «Всі проекти»).

 

Європейський Союз складається з країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати разом свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50-річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності, демократії і поступального розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи. Європейський Союз зацікавлений в обміні цими здобутками та цінностями з країнами і людьми поза його кордонами. Більше інформації про ЄС: http://delukr.ec.europa.eu

 

 (ПРООН) є глобальною Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй мережею ООН в галузі розвитку. ПРООН тісно співпрацює з усіма верствами суспільства, допомагаючи розбудові країн, спроможних протистояти кризам,  розвивати та підтримувати економічне зростання, націлене на покращення життя  кожної людини. Працюючи  у 177 країнах ми пропонуємо глобальне бачення з урахуванням  специфіки місцевого розвитку, задля розширення прав та можливостей людей та підвищення життєздатності держав. Більше інформації про діяльність  ПРООН – на http://undp.org.ua

 


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelkamagra jelHack Forummaltcasinobenjabet