Розпочав роботу портал «Ми розвиваємо е-врядування», створений за підтримки ПРООН

03.12.2013   13:47

2-3 грудня, Київ: Портал управління знаннями «Ми розвиваємо е-врядування», створений за підтримки ПРООН, було представлено в ході конференції «Е-урядування: практика впровадження локальних ініціатив». Конференція була організована Організацією з безпеки та співробітництва в Європі, Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

                  

Національний портал управління знаннями “Ми розвиваємо е-врядування” – це унікальний майданчик для накопичення, збереження, поширення інформації та знань, кращих практик, механізм для формування політики і проведення моніторингу та оцінки якості впровадження електронного урядування, забезпечення дистанційного навчання за темою, а також інтерактивний інструментарій організації та проведення щорічного Національного конкурсу кращих практик із електронного урядування. 

 

Портал було розроблено у рамках проекту, що виконується за підтримки ПРООН Асоціацією органів місцевого самоврядування «Міста електронного урядування України» під керівництвом п. Олесі Архипської, директора Національного центру електронного урядування, яка й представила розробку в рамках конференції.

 

Цільова аудиторія порталу включає три групи: органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, що працюють в даному напрямку, а також науковці та ІТ-спеціалісти.

29 листопада було проведено тренінг для тренерів  для 15 осіб, що представляли органи влади, громадські організації, науковці й експерти в сфері IT. Планується, що підготовлені тренери тепер проводитимуть навчання для потенційних користувачів порталу. Під час тренінгу, що проводився у комп’ютерному класі Національної академії державного управління (НАДУ), учасники мали змогу вивчити можливості всіх 11 модулів порталу та отримали роз’яснення щодо проведення навчання у майбутньому. Кожен тренер отримав сертифікат тренера-консультанта по роботі з порталом. Частина учасників тренінгу підключилися до дистанційного навчання, що є одним із модулів порталу. Навчальна програма зазначеного курсу була розроблена НАДУ за підтримки ОБСЄ. Вже 20 грудня відбудеться випуск першої групи з 20 осіб - слухачів дистанційного курсу.

 

У рамках кущових тренінгів буде підготовлено до користування порталом не менше 120 осіб. 

 

Про початок інформаційної кампанії про створений портал і його можливості повідомила Валентина Дарнопих, директор «Асоціації міст е-врядування». За її словами, заплановано розміщення банерів порталу на веб-сторінках міст та організацій – партнерів, цільова розсилка листів про портал представникам його цільової аудиторії. Також, на грудень заплановано національну прес-конференцію для офіційного представлення порталу. 

 

Розробники платформи, яка спрямована на поширення інноваційних ідей  і кращих практик, планують, що вона стане професійним експертним середовищем для міст, працівників IT-сфери, експертів та науковців. 

 

Очікується, що портал стане корисним та сталим, оскільки відповідальність за наповнення й адміністрування різних модулів взяли на себе різні профільні організації. Зокрема, «Асоціація міст е-врядування» вестиме модуль «Депозитарій кращих практик», НАДУ проводитиме дистанційне навчання, Центр е-врядування здійснюватиме оцінку готовності органів державної влади та місцевого самоврядування до е-врядування та наповнюватиме розділ «Електронна бібліотека».

 

 За детальнішою інформацією, будь-ласка, звертайтеся до Галини Смірнової за телефоном у Києві: (044) 584-34-75     або електронною поштою: galyna.smirnova at undp.org.ua


php shell download Hacklink Hack forumu

Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat
Muğla araç kiralama Entrümpelung firma Hack forum
#yasli kamagra jelbursa evden eve nakliyatbetparkblue dropskamagra jelkamagra jelkamagra jelbursa evden eve nakliyat